NEO-420251T Otel Plaza Lobi Kanepe

Otel Plaza Lobi Kanepe NEO-420251T

NEO-420251T Otel Plaza Lobi Kanepe

Otel, plaza, ofis, fabrika, klinik, hastane ve kamu kurumu gibi insan sirkülasyonunun olduğu alanlarda kullanım için idealdir. Lobi, yönetici odası, bekleme odası, bina girişi gibi bölümlerde rahat ve konforlu bir bekleme alanı oluşturur. Sade ve modern bir tasarıma sahip olan kanepe, ev dekorasyonunda da tercih edilebilir.

Otel Plaza Lobi Kanepe ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Açıklama

Otel Plaza Lobi Kanepe

Oldukça şık ve modern bir tasarıma sahip olan Otel Plaza Lobi Koltuk, kullanılan alandaki diğer lobi mobilyası modelleriyle uyumlu bir atmosfer oluşturur. İnsan yoğunluğu olan alanlar için kullanılabilecek dayanıklılığa sahip olan ürün, konforlu bir yapıdadır. Kaliteli malzemelerin kullanımıyla üretildiği için uzun ömürlü kullanımı da beraberinde getirir.

Otel Plaza Lobi Kanepe Kullanım Alanları ve Özellikleri

Otel, plaza, ofis, fabrika, klinik, hastane ve kamu kurumu gibi insan sirkülasyonunun olduğu alanlarda kullanım için idealdir. Lobi, yönetici odası, bekleme odası, bina girişi gibi bölümlerde rahat ve konforlu bir bekleme alanı oluşturur. Bu tasarım; NEO-420101T Otel Plaza Lobi Koltuk olarakta üretilir. Birlikte kullanıldığında ideal bir ofis oturma grubu dekorasyonu oluşturulabilir. Sade ve modern bir tasarıma sahip olan koltuk, ev dekorasyonunda da tercih edilebilir.

Ahşap gövdesinde kullanılan 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kanepenin dayanıklı olmasını sağlar. Aynı malzemeden üretilen 4 ayak ise ürünün uzun süre sağlam bir şekilde kullanılmasında etkili olur.

Dolgusu için kullanılan yüksek dansiteli sünger esnek ve çökme yapmayan bir özellik katar. Döşemesi için kullanıcının karteladan seçeceği kumaş, renk ve desen örnekleri ürüne uygulanır. İstediğiniz görünüme sahip kanepe siparişiniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz

  • Kanepe, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.192cm d.79cm h.75cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Bu tasarım, plaza ofis koltuk olarak da üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • Ahşap ayakları tercihe göre istenilen renkte boyanabilir.
  • Ofis kanepesi ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-420251T Otel Plaza Lobi Kanepe” için yorum yapan ilk kişi siz olun