lobi mobilyası

Lobi Mobilyası Modelleri

Lobi mobilyası genellikle otel işletmelerinde görmeye alışık olduğumuz bir üründür. Günümüzde modanın ve tarzın değişmesiyle, pek çok işletme kendisine özel lobi alanları yaratmaktadır. Müşterilerin otellerde giriş için beklediği bu alanlar diğer işletmelerde değişebilmektedir.

Özel Restoran Hizmeti

Restaurant içerisinde müşterilere özel hizmet vermek ve rahatlarını sağlamak için lobi oluşturulabilir. Birbirinden farklı lobi mobilyasıyla hizmet veren mobilya firmamız, müşterilerine uygun fiyatlı ve uzun ömürlü koltuk takımları sunmaktadır. Düğün sandalyeleri ve bar içinde lobi oluşturmak için, iç dekorasyona uygun olan mobilyalarınızı yine işletmemizden satın alınabilir. Tekli berjer koltuklar, üçlü ve ikili koltuklarla hem rahat hem kullanışlı alanlar yaratılır.

Dinlenme ve Karşılama Alanları

Home ofis ve ofis binalarınızda müşterilerinizin memnuniyetini sağlamak için onları bekletme alanlarında konforla karşılayabilirsiniz. Özel mobilyalar, ağaçtan, metalden yapılmış olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Hastane ya da avm içinde, bekleme alanlarının çokluğu herkes tarafından bilinmektedir. Bu bölümlerde, müşterilerinizin göz zevkine hitap edecek ve sizleri de uygun bütçesiyle cezbedecek ürünlere sahip olabilirsiniz. Renk ve desen farklılıklarıyla dilenen görüntüyü elde edersiniz.