NEO-300186T Döşemeli Lobi Bekleme Koltuğu

Döşemeli Lobi Bekleme Koltuğu NEO-300186T-1
Döşemeli Lobi Bekleme Koltuğu NEO-300186T-2
Döşemeli Lobi Bekleme Koltuğu NEO-300186T-3
Döşemeli Lobi Bekleme Koltuğu NEO-300186T-4
Döşemeli Lobi Bekleme Koltuğu NEO-300186T-5
Döşemeli Lobi Bekleme Koltuğu NEO-300186T-6
Döşemeli Lobi Bekleme Koltuğu NEO-300186T-7
Döşemeli Lobi Bekleme Koltuğu NEO-300186T-8

NEO-300186T Döşemeli Lobi Bekleme Koltuğu

Özel üretim Döşemeli Lobi Bekleme Koltuğu, sipariş üzerine imalat programına dahil ediliyor. İç mekân kullanımı için ideal olan ürün, modern tarzı ve oturum konforuyla kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Otel, ofis, plaza, hastane, klinik, fabrika ve okulların misafir bekleme, resepsiyon, lobi alanlarında tercih edilen koltuk; cafe, coffee shop gibi yeme-içme sektöründe faaliyet gösteren işletmelerde arkadaş gruplarına yönelik loca oluşturmak için de kullanılıyor.

BOYUT
Genişlik : 68cm  / 26,7inc
Derinlik : 86cm  / 33,8inc
Sırt Yüksekliği : 82cm  / 32,2inc
Oturum Yüksekliği : 43cm  / 16,9inc
Ağırlık : 20,6kg

Açıklama

Döşemeli Lobi Bekleme Koltuğu

Özel üretim döşemeli lobi bekleme Koltuğu, sipariş üzerine imalat programına dahil ediliyor. İç mekân kullanımı için ideal olan ürün, modern tarzı ve oturum konforuyla kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Otel, ofis, plaza, hastane, klinik, fabrika ve okulların misafir bekleme, resepsiyon, lobi alanlarında tercih edilen koltuk; cafe, coffee shop gibi yeme-içme sektöründe faaliyet gösteren işletmelerde arkadaş gruplarına yönelik loca oluşturmak için de kullanılıyor.

Dayanıklı yapısıyla dikkat çeken koltuğun ayakları metalden imal ediliyor. Ürünün metal ayakları boyama işlemi için renk seçimi yapılabiliyor. Kullanıcıların kartela içerisinden seçtiği renk, koltuğun üzerine mat veya parlak olarak uygulanabiliyor.

Oturum rahatlığı gözetilerek yüksek dansiteli sünger kullanılan minder kısmında, farklı tür, desen ve renklerde deri veya kumaş tercih edilebiliyor. Ayrıca suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk ve akrilik seçeneklerinin yer aldığı kartelalar da kullanıcılar için geniş bir seçim yelpazesi sunuyor.

Siz de konuklarınız için özel alanlar oluşturmak, marka kimliğinizi en iyi şekilde yansıtmak ve işletmenizin havasını değiştirecek bir koltuğa sahip olmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilir ve ürün hakkındaki detayları öğrenebilirsiniz. Dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

  • Modern Bekleme Koltuğu özel üretimdir. Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Koltuğun gövdesi metaldir. Yüksek dansiteli sünger kullanılan minder kısmı için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Metal gövdenin boyama işlemi için renk seçimi yapılabilir. Ral kartelasından seçilen renk ürün üzerine mat veya parlak olarak uygulanabilir.
  • Kullanım Yeri: Otel, ofis, plaza, hastane, klinik, fabrika, okul binalarının misafir bekleme, resepsiyon ve lobi alanları için idealdir. Ayrıca cafe, coffee shop işletmelerinde, arkadaş grupları için loca alanı oluşturulabilir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Döşemeli Lobi Bekleme Koltuğu ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300186T Döşemeli Lobi Bekleme Koltuğu” için yorum yapan ilk kişi siz olun