NEO-410100T Avm Hastane Bekleme Koltuk

NEO-410100T-Avm-Hastane-Bekleme-Koltuk-3
NEO-410100T-Avm-Hastane-Bekleme-Koltuk-1
NEO-410100T-Avm-Hastane-Bekleme-Koltuk-2
NEO-410100T-Avm-Hastane-Bekleme-Koltuk-4

NEO-410100T Avm Hastane Bekleme Koltuk

 

Modern tasarımı, modüler olması, ergonomik yapısı ve sağlamlığı olması tercih edilen ürün, renk alternatiflidir. Ortak kullanım plakaları için doğru seçimdir.

Açıklama

 

Avm Hastane Bekleme Koltuk

  • Gündoğumunda binlerce insanı ziyaret ederek ziyaretinizi gerçekleştiriniz. Modüler odada, tekli koltuk, ikili kanepe, köşe kanepe olarak dizayn edilebilir. Oturum açılabilir ölçüleri açılabilir.
  • Ürünün ayakları krom kaplama metaldir. Tercihe göre istenen renkte statik odaklı olarak üretilebilir. Renk için ral kartelasından seçim yapabilir.
  • Döşemeli kısmı için farklı türlerde, yatay ve desenlerde Projenin şartlarını elde etmek çok bilgisayarda deri & kumaş kartelası vardır.
  • Ergonomik yapısı, yoğun erişilebilir karşı dayanıklılığı birinci sınıf diğer avantajlarıdır.
  • Koltuk, iç mekan kullanımına uygun.
  • Modern tasarımı tasarlanmış koltuk farklı yerlerdeki ve imalattaki kullanım için kullanılabilir. Avm bekleme koltuğu, otel lobi koltuğu, hastane bekleme koltuğu, ofis bekleme koltuğu, şirket bekleme koltuğu olarak tasarlanmıştır. Ayrıca okul, kamu kurumu gibi yerler için tercih ediyor.
  • Ürün ölçüleri.84,5cm d.76,5cm h.66cm

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslim süresi, logolu üretim, modifikasyon özellikleri, fiyat bilgileri ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

 

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“NEO-410100T Avm Hastane Bekleme Koltuk” için yorum yapan ilk kişi siz olun