NEO-410100T Avm Hastane Bekleme Koltuk

NEO-410100T-Avm-Hastane-Bekleme-Koltuk-3
NEO-410100T-Avm-Hastane-Bekleme-Koltuk-2
NEO-410100T-Avm-Hastane-Bekleme-Koltuk-4
NEO-410100T-Avm-Hastane-Bekleme-Koltuk-1

NEO-410100T Avm Hastane Bekleme Koltuk

Gün içerisinde binlerce insanın ziyaret ettiği kalabalık işletmeler için tasarlanan  AVM hastane bekleme koltuk, dekorasyona göre farklı şekillerde kullanılabilir. Modüler parçalar, tekli koltuk, ikili kanepe, köşe kanepe olarak dizayn edilebilir. Geniş renk seçeneklerine sahiptir. Ortak kullanım alanları için doğru seçimdir.

Bekleme koltuğu ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için iletişime geçiniz.

Açıklama

Avm Hastane Bekleme Koltuk

İç içe geçen modern tasarım stiline sahip olan AVM hastane bekleme koltuk, rahat ve yumuşak yapısıyla beğeni toplar. Toplu kullanım alanları için ideal olan ürün, 84,5 x 76,5 x 66 cm boyutları ile büyük ya da küçük metrekareye sahip tüm mekânlar için kullanım olanağı sunar.

Aynı tasarım ikili kanepe ve köşe kanepe olarak da tasarlanır. Böylece ürünü dilerseniz evde salon ya da oturma odası takımı olarak isterseniz de otel, ofis, plaza, fabrika, alışveriş merkezi gibi ortak kullanım alanlarında tekli ya da takım olarak kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Zevkinize Göre Tasarlanan Bekleme Koltuğu

Dayanıklı ve sağlam yapısıyla dikkat çeken koltuğun ayakları metal üzeri krom kaplamadır. Statik boya ile istenilen renkte boyanabilen ayaklar tasarıma estetik bir görünüm kazandırır.

İç mekân kullanımı için uygun olan ürün, zengin deri ve kumaş kartelasına sahiptir. Ayrıca geniş renk yelpazesi sunan desen yelpazesi tasarımı tamamen kişiye özel kılar.

Bekleme koltuğu modelleri  üretim aşamaları, modifikasyon özellikleri, teslim süresi, satış fiyatı ve logolu üretim bilgilerini öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Opsiyonları;

  • Gün içerisinde binlerce insanın ziyaret ettiği kalabalık işletmeler için tasarlanan koltuk, dekorasyona göre farklı şekillerde kullanılabilir. Modüler parçalar, tekli koltuk, ikili kanepe, köşe kanepe olarak dizayn edilebilir. Oturum alanının ölçüleri doğrultusunda istenilen uzunlukta bir kanepe elde edilebilir.
  • Ürünün ayakları krom kaplama metaldir. Tercihe göre istenilen renkte statik boyalı olarak üretilebilir. Renk için ral kartelasından seçim yapılabilir.
  • Döşemeli kısmı için farklı türlerde, renklerde ve desenlerde deri veya kumaş kullanılabilir. Projenin şartlarını karşılayacak çok sayıda deri & kumaş kartelası bulunmaktadır.
  • Ergonomik yapısı, yoğun kullanıma karşı dayanıklılığı öne çıkan diğer avantajlarıdır.
  • Koltuk, iç mekan kullanımına uygundur.
  • Modern tarzda tasarlanan koltuk farklı yerlerdeki ve işletmelerdeki kullanım için uygundur. Avm bekleme koltuğu, otel lobi koltuğu, hastane bekleme koltuğu, ofis bekleme koltuğu, şirket bekleme koltuğu olarak kullanılabilir. Ayrıca okul, kamu kurumu gibi yerler için tercih edilmektedir.
  • Ürün ölçüleri w.84,5cm d.76,5cm h.66cm

Bekleme koltuğu ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-410100T Avm Hastane Bekleme Koltuk” için yorum yapan ilk kişi siz olun