NEO-406100T Otel Lobi Ofis Bekleme Koltuğu

Açıklama

 

Otel Lobi Ofis Bekleme Koltuğu

Otel lobi ofis bekleme koltuğu, sıra dışı tasarımını yumuşak form geçişleri ile tamamlar. Rahatlık ön planda tutularak tasarlanan model, uzun saatler oturarak çalışanların aradığı konforu fazlasıyla sağlar.

Otel ve lobilerde resepsiyon koltuğu olarak tercih edilen ürün kuaför, klinik, hastane, kamu kuruluşu, okul ve plazalarda bekleme ve dinlenme koltuğu olarak kullanılır. 68 x 71,2 x 99 cm geniş tasarım ebatlarına sahip olan tasarım, insan trafiğinin yoğun olduğu alanlarda yıpranmadan ve deforme olmadan uzun yıllar keyifle kullanılır.

Zarif Detaylara Vurgu Yapan Modern Bekleme Koltuğu

Dayanıklı ve sağlam yapısı ile dikkat çeken bekleme koltuğunun ayakları metaldir. Her zevke hitap eden tasarım özelliklerine sahip olan bekleme koltuğunun metal ayakları statik boya ile istenilen renkte boyanabilir.

Zengin desen, kumaş ve renk kartelasına sahip olan tasarım, temizlenebilir ve ekstra bakım gerektirmeyen kumaş özellikleri ile dikkat çeker. Yüksek dansiteli sünger döşeme ile bekleme koltuğu rahatlığı zirveye çıkarır. Bekleme koltuğu hakkında daha detaylı bilgi almak ve ürünü yakından incelemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Koltuğun ayak kısmı metaldir. Ayak rengi için seçim yapılabilir. Ergonomik tasarımı, konforu ve dayanıklı olması sebebiyle doğru seçimdir.
  • Farklı türlerde, renklerde ve desenlerde deri ve kumaş kartelaları bulunmaktadır. Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Koltuk, kolay temizlenebilir, kullanışlı ve uzun ömürlüdür.
  • Koltuğun iç mekanda kullanılması önerilir.
  • Bu tasarım, Lobi Hastane Ofis Bekleme Koltuğu modeli ile de üretilmektedir.
  • Otel lobi koltuğu, ofis bekleme koltuğu olarak tercih edilmektedir. Ayrıca alışveriş merkezi, şirket binası, okul, hastane dekorasyonlarında kullanılabilir. Kalabalık alanlar için idealdir.
  • Ürün ölçüleri w.68cm d.71,2cm h.99cm

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

 

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-406100T Otel Lobi Ofis Bekleme Koltuğu” için yorum yapan ilk kişi siz olun