NEO-300311T Metal Ayaklı Döşemeli Koltuk

NEO-300311T-Metal-Ayaklı-Döşemeli-Koltuk-1
NEO-300311T-Metal-Ayaklı-Döşemeli-Koltuk-2
NEO-300311T-Metal-Ayaklı-Döşemeli-Koltuk-3
NEO-300311T-Metal-Ayaklı-Döşemeli-Koltuk-4
NEO-300311T-Metal-Ayaklı-Döşemeli-Koltuk-5

NEO-300311T Metal Ayaklı Döşemeli Koltuk

Metal Ayaklı Döşemeli Koltuk, iç mekanda kullanılabilir. Salon, lobi, otel odası gibi alanlarda ayrıca restaurant, cafe dekorasyonunda kullanılabilir.

BOYUT
Genişlik : 68cm  / 26,7inc
Derinlik : 85cm  / 33,4inc
Sırt Yüksekliği : 100cm  / 39,3inc
Oturum Yüksekliği : 44cm  / 17,3inc
Ağırlık : 16,5kg

Açıklama

Metal Ayaklı Döşemeli Koltuk

İç mekan dekorasyonlarına fonksiyonel bir doku katan Metal Ayaklı Döşemeli Koltuk stil ve konforu aynı potada eritiyor. Model, cafe, restaurant, bistro ve otel gibi hizmet sektörünün öncüsü mekanlar için ideal seçenekler arasında yer alıyor. Metal ayaklı koltuk modeli, estetik dokusu kadar dayanıklılığıyla da ön plana çıkıyor.

Yaşam alanlarınıza sofistike bir dokunuş katmak için bu modeli yatak odası, salon ve ofis dekorasyonlarında da kullanabilirsiniz. Rahat sırt dayama kısmı, yumuşak dolgu malzemesi, destekli oturma yeri kullanıcı konforunu ön planda tutuyor. Modern, sade ve trend sahibi tasarımıyla bütün dekorasyon stillerine uyum sağlıyor.

Oturma ve sırt desteği dayanıklı kontra malzeme kullanılarak üretiliyor. Metal ayaklarla güçlendirilen tasarımın, döşemesinde kullanılacak kumaşın tipini ve desenini tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak seçebilirsiniz. İsterseniz döşeme kumaşı tasarımlarınızda firmanızın logosunu da kullanabilirsiniz.

Metal ayaklarda, eskitme detayı, krom, gold bakır ve pirinç kaplama alternatiflerini değerlendirerek kişiselleştirebilirsiniz. Detayları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilir, işletmeniz için kullanışlı alternatifler sunan ürünü dilediğiniz sayıda sipariş verebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Oturum ve sırt bölümü kontra üzerine döşemelidir. Ayaklar metal.
  • Döşeme için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk, desen seçimi yapılabilir. İstenirse döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir.
  • Metal ayak rengi için ral kartelasındaki bütün renkler uygulanabilir. Bu renkler kullanıcının talebine göre mat & parlak & texture olarak uygulanabilir. Metal aksamda eskitme uygulaması, krom, bakır, gold, pirinç kaplama uygulamaları için bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: iç mekanda kullanılabilir. Salon, lobi, otel odası, yatak odası gibi alanlarda ayrıca restaurant, cafe dekorasyonunda kullanılabilir.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300311T Metal Ayaklı Döşemeli Koltuk” için yorum yapan ilk kişi siz olun