NEO-300275T Döşemeli Dinlenme Koltuğu Berjer

NEO-300275T-Döşemeli-Dinlenme-Koltuğu-Berjer-1
NEO-300275T-Döşemeli-Dinlenme-Koltuğu-Berjer-2

NEO-300275T Döşemeli Dinlenme Koltuğu Berjer

Müşterilerinizi dinlenmeye ve sohbete davet eden döşemeli berjer; otel, lobi ve odalar için dekorasyonu tamamlayan bir ögeye dönüşüyor.

BOYUT
Genişlik : 71cm  / 27,9inc
Derinlik : 82cm  / 32,2inc
Sırt Yüksekliği : 98cm  / 38,5inc
Oturum Yüksekliği : 38cm  / 14,9inc
Ağırlık : 10,3kg

Açıklama

Döşemeli Dinlenme Koltuğu Berjer

Tasarımında tercih edilen yuvarlak çizgiler sayesinde genel dekorasyona rahatlatıcı bir görünüm kazandırıyor. Müşterilerinizi dinlenmeye davet eden berjer; otel, lobi ve odalar için dekorasyonu tamamlayan bir ögeye dönüşüyor. İç mekanlarda konforu arttırmak için tasarlanan koltuk, restaurant ve cafe dekorasyonu için de müşterilerinizin rahatça oturup kahvesini yudumlayabileceği alanlar oluşturmanıza yardımcı oluyor.

Döşemeli dinlenme koltuğu modelinin ayaklarında ahşap malzeme tercih ediliyor. Lake boyanabilen ahşap ayaklar sizin seçeceğiniz renge göre üretiliyor. Oturma kısmı ve sırtı tek parçadan oluşan ürün, sağlam yapısıyla ilk günkü konforunu uzun süre koruyor. Oturma ve sırt kısmı için hazırlanacak döşemede isteğinize göre deri ya da kumaş kullanılabiliyor. Renk ve desen seçeneği sizin tarafınızdan belirlenecek olan döşeme üzerine isterseniz firma logosu da uygulanıyor.

Sipariş üzerine üretilen dinlenme koltuğu, istenilen ürün sayısına göre modifikasyon ve fiyat seçenekleri sunuyor. Model üzerinde isteğinize göre yapılacak değişiklikler için bizimle iletişime geçebilir ve dekorasyonunuzu tamamlamak için bu dinlenme koltuğu modeline kolayca ulaşabilirsiniz.

Opsiyonları: Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. 

  • Kullanılan Malzeme: Ayakları ahşap. Oturum kısmı ve sırt tek parça döşemelidir.
  • Döşeme için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. Ticari alanlar için istenirse döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir. 
  • Ahşap ayak rengi kullanıcı tarafından seçilebilir. Lake boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: İç mekanda kullanılabilir. Otel lobi, otel odası, restaurant, cafe dekorasyonunda kullanılabilir.
  • Döşemeli Berjeri ekonomik fiyat ile sipariş vermek için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300275T Döşemeli Dinlenme Koltuğu Berjer” için yorum yapan ilk kişi siz olun