NEO-409100T Otel Ofis Modern Bekleme Koltuğu

NEO-409100T-Otel-Ofis-Modern-Bekleme-Koltuğu-2
NEO-409100T-Otel-Ofis-Modern-Bekleme-Koltuğu-3
NEO-409100T-Otel-Ofis-Modern-Bekleme-Koltuğu-1

NEO-409100T Otel Ofis Modern Bekleme Koltuğu

Renk alternatifli, sağlam, ergonomik.. Tercihe göre deri veya kumaş olarak üretilen Otel Ofis Modern Bekleme Koltuğu şık görünümü ile dekorasyona değer katar.

Otel, ofis, plaza, fabrika, okul, kuaför, alışveriş merkezi, klinik ve hastane başta olmak üzere salon ve oturma odası gibi yaşam alanları için de son derece konforlu bir üründür. NEO-409200T Otel Ofis Modern Bekleme Kanepesi olarak da tasarlanan model, iç mekânların aradığı bütünlüğü ve yalınlığı sunar.

Açıklama

Otel Ofis Modern Bekleme Koltuğu

Otel ofis modern bekleme koltuğu, iç mekânlara yeni bir boyut kazandırır. Modern tasarım çizgisini metal malzeme ile buluşturan bekleme koltuğu modeli, geniş kullanım alanına sahiptir.

Otel, ofis, plaza, fabrika, okul, kuaför, alışveriş merkezi, klinik ve hastane başta olmak üzere salon ve oturma odası gibi yaşam alanları için de son derece konforlu bir üründür. İkili koltuk olarak da tasarlanan model, iç mekânların aradığı bütünlüğü ve yalınlığı sunar.

Modern Formları Zenginleştiren Bekleme Koltuğu

Geniş tasarım ölçüleri, yumuşak sünger döşemesi ve metal ayak tasarımı bekleme koltuğunun ön plana çıkan tasarımsal özellikleri arasında sıralanır. İstenilen renkte boyanabilen kromaj kaplı ayaklar koltuğa zengin bir hava katar.

Nubuk, keten, pamuk, akrilik, süet, suni deri ve kadife kumaş alternatifi bekleme koltuğunu özel ve kişisel kılar. İç mekân kullanımı için uygun olan ürün tasarımı yoğun kullanımdan deforme olmaz.

Otel ofis modern bekleme koltuğunun üretim aşamalarını, teslimat süresini, logolu tasarım özellikleri ve modifikasyon seçeneklerini öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerler için hem şık hem konforlu bir üründür. Uzun yıllar dayanıklılığını korur. Ayakları krom kaplamadır.
  • Döşemeli kısım için farklı türlerde, renklerde ve desenlerde deri veya kumaş kullanılabilir. Alternatiflerin çok olması, ürünün dekorasyona uyum sağlamasını kolaylaştırır.
  • Kolay temizlenebilmesi ve ergonomik yapısı diğer avantajlarıdır.
  • Koltuk, iç mekan kullanımına uygundur.
  • Aynı model, NEO-409200T Otel Ofis Modern Bekleme Kanepesi olarakta üretilmektedir.
  • Modern koltuk farklı yerlerdeki kullanım için uygundur. Otel lobi koltuğu, ofis bekleme koltuğu, şirket bekleme koltuğu olarak kullanılabilir. Ayrıca okul, hastane, kamu kurumu gibi yerler için tercih edilmektedir.
  • Ürün ölçüleri w.72cm d.82cm h.80cm

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

 

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-409100T Otel Ofis Modern Bekleme Koltuğu” için yorum yapan ilk kişi siz olun