NEO-407104T Plaza Şirket Misafir Bekleme Koltuk

Açıklama

Plaza Şirket Misafir Bekleme Koltuk

Plaza Şirket Misafir Bekleme Koltuk, konforlu ve şık tasarımıyla kalabalık iş yerleri için idealdir. Kullanılacak mekan tasarımına uygun renklerde kumaş seçimi yapılabilir. Arzuya göre ürün deri ya da kumaş kaplama şeklinde tasarlanabilir. Country çizgilere sahip ev dekorasyonlarında da kullanılabilecek modern görünüme sahiptir.

Keskin hatlı, sade ve şık koltuk; ofislerde misafir koltuğu, hastanelerde bekleme koltuğu olarak kullanılabilir. Koltuğun alt tasarımını oluşturan metal iskeleti, modern stiliyle plazaların sade ve şık dekorasyon tarzına uyumludur.

Plaza Şirket Misafir Bekleme Koltuk ile Modern Dekorasyon

Koltuk genişliği 91 cm ölçüsüyle oldukça ferahtır. Derinliği 79.2 cm ile konforlu bir dinlenme için idealdir. 69.5 cm yüksekliğiyle de tüm konuklarınıza hitap eder. Koltuğun metal olan ayak malzemesi, kromaj kaplamadır. 1.sınıf fırınlanmış ahşap gövde malzemesiyle de ürün oldukça sağlamdır.

Geometrik çizgisiyle modern bir görünüm sunar. Kolay temizlenebilir olmasıyla kalabalık şirketler, plazalar ve ofisler için oldukça kullanışlıdır. Pek çok dekorasyona uyum sağlayan tasarımı ile diğer ofis mobilyalarınızla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Otel Hastane Ofis İkili Kanepe olarak da üretilen ürünü ev dekorasyonlarında da koltuklarınızla uyumlu bir kumaş ile berjer olarak tercih edebilirsiniz. Siz de sipariş için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Metal ayaklı bekleme koltuk, geometrik görünümü, konforlu kullanımı ve sağlam gövde yapısı ile öne çıkmaktadır. Metal ayak kromaj kaplamadır. Koltuk gövdesinde 1.sınıf fırınlanmış ahşap kullanılmaktadır.
  • Deri veya kumaş döşeme seçenekleri bulunmaktadır. Zengin renk ve desen alternatiflerinin bulunması, dekorasyon ile bütünlük sağlamasını kolaylaştırır.
  • Kolay temizlenebilir, kullanıcı dostu ve dekoratif görünümlüdür.
  • Koltuk, iç mekan kullanımına uygundur.
  • Bu tasarım, Otel Hastane Ofis İkili Kanepe olarak da üretilmektedir.
  • Modern koltuk, pek çok yerin dekorasyonunda kullanılabilir. Plaza bekleme koltuğu, şirket lobi koltuğu, hastane odası koltuğu olarak ideal bir üründür.
  • Ürün ölçüleri w.91cm d.79,2cm h.69,5cm

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

 

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-407104T Plaza Şirket Misafir Bekleme Koltuk” için yorum yapan ilk kişi siz olun