NEO-402100T Modern Berjer Yüksek Sırtlı

NEO-402100T-Modern-Berjer-Yüksek-Sırtlı-3
NEO-402100T-Modern-Berjer-Yüksek-Sırtlı-2

NEO-402100T Modern Berjer Yüksek Sırtlı

 

Modern Berjer Yüksek Sırtlı’nın dikkat çeken tasarımı, konforlu kullanımı ve sağlam gövde yapısı öne çıkan özellikleridir. Döşeme ve metal kısmı için renk seçimleri yapılabilir.

 

Açıklama

Modern Berjer Yüksek Sırtlı

Modern berjer yüksek sırtlı tasarımıyla yaşam alanlarına benzersiz bir konfor katar. İç mekân kullanımı için son derece uygun olan ürün, dekorasyondan bağımsız, özgün ve sıra dışı stili ile dikkat çeker.

Geniş tekli koltuk olarak da tasarlanan modern berjerler, yaşam alanlarında uyum sevenler için son derece kullanışlı mobilyalardır. Ofis koltuğu olarak farklılık arayanlara hitap eden ürün ofis, hastane, klinik, fabrika ve plaza gibi iç mekânlarda keyifle kullanılır.

Rafine Yansımaları ile Dikkat Çeken Modern Berjer

İddialı tasarımıyla fark yaratan modern berjer, 65 x 76 x 127 cm ölçülerine sahiptir. Berjere dayanıklılık katması için tasarlanan metal ayaklar istenilen renkte boyanabilir. Zengin ve zarif renk kombinasyonlarından oluşan desen ve kumaş kartelası sınırsız tasarım seçeneği sunar.

Kolay temizlenebilen berjer, böylece bulunduğu ortamın hijyenik durumuna vurgu yapar. Kişiselleştirilebilen tasarım çizgisiyle berjere logo ve motif eklenebilir. Modern berjer dekorasyon unsuru olmasının yanı sıra iç mekânlarda etkileyici ve modern bir atmosfer de yaratır.

Model hakkında detaylı bilgi almak, teknik özellikleri ve modifikasyon seçeneklerini öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Koltuğun ayak kısmı metaldir. Dekorasyonda farklılık yaratmak isteyenlerin tercihi berjer, ergonomik ve konforlu kullanıma sahiptir. Metal ayak için ral kartelasından seçim yapılabilir.
  • Döşemeli kısım için farklı türlerde, renklerde ve desenlerde deri & kumaş kullanılabilir. Her ikisi için oldukça fazla sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Temizliği kolaydır, bulunduğu alanın hijyenik durumuna katkı sağlar.
  • Bu ürün iç mekanda kullanılabilir.
  • Bu seride üretilen modern minimalist berjer ve geniş tekli koltuk ile birlikte aynı dekorasyonda kombin yapılabilir.
  • Farklı tasarımı sayesinde bulunduğu dekorasyonda iddialı görünüme sahiptir. Ofis koltuğu, hastane odası koltuğu, bekleme odası koltuğu, otel odası koltuğu olarak tercih edilmektedir. Kalabalık alanlarda yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır.
  • Ürün ölçüleri w.65cm d.76cm h.127cm

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

 

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-402100T Modern Berjer Yüksek Sırtlı” için yorum yapan ilk kişi siz olun