ofis koltuğu

Ofis Koltuğu

Ofis koltukları, rahatlığın yanında ergonomik ve kolay kullanıma sahip olmalıdır. Bunun için üretilen özel koltuklara sahip Neo Horeca markalı ürünler, müşterilerine konfor alanının yanında misafir ağırlama bölümü olarak da hizmet vermektedir. Ofis koltuğu ürünleri arasında renk ve desen seçeneği son derece fazla olan işletme, müşterilerine çeşitler konusunda sonsuz bir okyanus sunmaktadır.

Ofis Koltuğu Çeşitleri

Renk, kumaş, ayak farklılıkları ve çeşitleri, birbirinden farklı iç dizayn yapmanıza yardımcı olmaktadır. Sadece misafirleriniz için değil, aynı zamanda kendiniz ve çalışanlarınız için de koltuk siparişi verebileceksiniz. Özel ofis mobilyaları, masa başı koltukları çalışma şevkinizi artıracak ve kullanım kolaylığı sağlayacaktır.

Ofis Koltuğu Modelleri

Ayarlanabilir koltuk yüksekliği, sağlam sırt desteğiyle mobilyalarda birbirinden güzel desenler ve çizgiler sunan firma, müşterilerine kaliteli ve sağlıklı hizmet sağlamak için uğraşmaktadır. Hem bekleme alanına hem ofis içlerine özel ve farklı mobilyalar arayanlar, mutlaka ürün incelemesi gerçekleştirmelidir. Döşemeli, Plastik, İroko koltuk modellerinide seçebilirsiniz.

Ofis Koltuğu Fiyatları

Uygun fiyata hizmet verme amacıyla çalışan firma, müşterilerine uzun yıllar kullanabilecekleri, kaliteli ve yıpranması düşük olan ürünleri, en uygun fiyatlarla sunmaktadır.