NEO-412200T Modern Metal Ayaklı İkili Kanepe

Modern Metal Ayaklı İkili Kanepe NEO-412200T

NEO-412200T Modern Metal Ayaklı İkili Kanepe

Hastane, klinik, plaza, ofis, otel, fabrika ve kamu kurumu gibi alanlarda kullanımı sıklıkla tercih edilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu lobi, bekleme alanı, bina girişi ve yönetici odası gibi bölümlerde konforlu bir alan oluşturur. Ayrıca ofis resepsiyon bekleme koltuğu ve modern metal ayaklı üçlü kanepe olarakta üretilen bu model tercihe bağlı olarak ev dekorasyonunda da kullanılabilir.

Açıklama

Modern Metal Ayaklı İkili Kanepe

Modern ve şık tasarımıyla ön plana çıkan Modern Metal Ayaklı İkili Kanepe, kullanıldığı alana ferah bir hava kazandırır. Diğer mobilyalarla da zarif bir uyum yakalayan kanepe, iki kişilik rahat ve geniş bir dinlenme alanı yaratır. Kaliteli malzemelerle üretildiği için uzun yıllar boyunca güvenli kullanım sunar.

Modern Metal Ayaklı İkili Kanepe Kullanım Alanları

Hastane, klinik, plaza, ofis, otel, fabrika ve kamu kurumu gibi alanlarda kullanımı sıklıkla tercih edilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu lobi, bekleme alanı, bina girişi ve yönetici odası gibi bölümlerde konforlu bir alan oluşturur. Tercihe bağlı olarak ev dekorasyonunda da kullanılabilir.

Ahşaptan tasarlanan gövdesi için 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılarak sağlam bir forma kavuşturulur. Kromaj kaplamalı ve istenilen renge boyanabilen metal ayakları ise iki kişinin çok rahat bir şekilde ağırlanmasında etkilidir.

Dolgusu için kullanılan yüksek dansiteli sünger ürüne esnek bir form kazandırır ve çökme meydana gelmesini önler. Kullanıcının belirlediği renk, desen ve kumaşlarla döşeme işlemi yapılır. Suni deri, süet, nubuk, akrilik, kadife ve pamuk kumaş seçenekler arasındadır. İkili kanepe siparişiniz ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Kanepe, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.135cm d.83cm h.75cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel, avm dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Metal ayaklar kromaj kaplamadır. Tercihe göre istenilen renkte boyanabilir.
  • Bu tasarım, ayrıca ofis resepsiyon bekleme koltuğu modelinde ve modern metal ayaklı üçlü kanepe olarak da üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • İkili kanepe ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-412200T Modern Metal Ayaklı İkili Kanepe” için yorum yapan ilk kişi siz olun