NEO-412104T Bekleme Odası Koltuğu Ofis

Bekleme-Odasi-Koltugu-Ofis-NEO-412104T

NEO-412104T Bekleme Odası Koltuğu Ofis

Minimalleşen yaşam alanları için tasarlanan yalın Bekleme Odası Koltuğu Ofis, birinci sınıf fırınlanmış ahşap malzemeden üretilir. Böylece tasarım uzun yıllar ilk günkü kalitesinde kullanım olanağı sunar.

Ayak tasarımı isteğe göre yuvarlak ya da sabit dört ayak olarak tasarlanır. Metal kromaj kaplı ayak dizaynı mekânın dekorasyonuna ve zevke göre istenilen renkte boyanabilir. Yüksek dansiteli sünger döşeme bir yandan maksimum konfor sağlarken diğer taraftan uzun ömürlü kullanım olanağı sunar.

Açıklama

Bekleme Odası Koltuğu Ofis

Bekleme odası ofis koltuğu, sipariş üzerine özel üretim programına dahil edilir. Modern ve zengin tasarım kurgusuna sahip olan koltuk, 78x 83x 75 cm’dir.

Ofis, klinik, hastane, kamu kuruluşları, otel, fabrika ve AVM dekorasyonları için son derece uygun tasarım stil sahibi mekânlar oluşturmaya da yardımcı olur. Ofis koltuğu istek ve ihtiyaçlara göre ikili ve üçlü kanepe olarak da sipariş edilebilir.

Modern Şıklık Yaratan Ofis Koltuğu

Minimalleşen yaşam alanları için tasarlanan yalın ofis koltuğu, birinci sınıf fırınlanmış ahşap malzemeden üretilir. Böylece tasarım uzun yıllar ilk günkü kalitesinde kullanım olanağı sunar.

Ayak tasarımı isteğe göre yuvarlak ya da sabit dört ayak (bkz NEO-412100T Ofis Resepsiyon Bekleme Koltuğu) olarak tasarlanır. Metal kromaj kaplı ayak dizaynı mekânın dekorasyonuna ve zevke göre istenilen renkte boyanabilir. Yüksek dansiteli sünger döşeme bir yandan maksimum konfor sağlarken diğer taraftan uzun ömürlü kullanım olanağı sunar.

Tüm yaşam alanları için kullanım sağlayan mobilya, zengin kumaş ve desen kartelası ile de dikkat çeker. Sizler için özenle hazırlanan bekleme odası ofis koltuğunu yakından incelemek, tek ya da ofis koltuk takımı olarak sipariş oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Bekleme koltuğu, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.78cm d.83cm h.75cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel, avm dekorasyonları için idealdir. Lobi, resepsiyon, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Metal ayak kromaj kaplamadır. Tercihe göre istenilen renkte boyanabilir. Yuvarlak döner ayak yerine sabit dört ayak da tercih edilebilir, bkz Ofis Resepsiyon Bekleme Koltuğu
  • Bu tasarım, ayrıca ikili kanepe ve üçlü kanepe olarak da üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • Bekleme koltuğu ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-412104T Bekleme Odası Koltuğu Ofis” için yorum yapan ilk kişi siz olun