NEO-300492T Otel Odası Lobi Berjer Koltuk

NEO-300492T-Otel-Odası-Lobi-Berjer-Koltuk-1
NEO-300492T-Otel-Odası-Lobi-Berjer-Koltuk-2

NEO-300492T Otel Odası Lobi Berjer Koltuk

Berjer Koltuk, rahatlığının yanı sıra şık tasarımı sayesinde de otel odası, cafe, loca ve pencere önü gibi alanların dekorasyonu için idealdir.

BOYUT
Genişlik : 73cm  / 28,7inc
Derinlik : 77cm  / 30,3inc
Sırt Yüksekliği : 86cm  / 33,8inc
Oturum Yüksekliği : 42cm  / 16,5inc
Ağırlık : 16kg

Açıklama

Otel Odası Lobi Berjer Koltuk

Berjer Koltuk, rahatlığının yanı sıra klasik tasarımıyla da otel odası, cafe, loca ve pencere önü gibi alanların dekorasyonu için tercih edilen koltuk modelleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. İç mekan dekorasyonunda kullanılabilen koltuk, şık ve kaliteli dikiş detaylarıyla göz dolduruyor.

Sipariş üzerine üretim programına alınan ürün üzerinde çeşitli modifikasyonlar yapılabiliyor. Ahşap gövdesi birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretilen koltuğun, oturum ve sırt kısmı firma tercihine göre kumaş veya deri kullanılan döşemeden imal ediliyor.

Renk ve desen seçimi kullanıcı firmaya bırakılan sandalyenin döşeme kısmında rahat, dayanıklı ve kaliteli bir iç dolgu malzemesi kullanılıyor. Ahşap ayak rengi de kullanıcı tarafından seçilebilen berjer koltuk modeli üzerinde, yüksek hacimli siparişlerde küçük değişiklikler de yapılabiliyor.

Üründe yapacağınız değişiklikler sayesinde sandalye, işletmenizin genel karakterine tamamen uyum sağlayabiliyor. Yapabileceğiniz modifikasyonlar hakkında bilgi almak ve dilerseniz sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilir ve müşterilerinize size özel eşsiz bir mobilyayla konforlu bir kullanıcı deneyimi sunabilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı. Oturum ve sırt kısmı döşemelidir.
  • Döşeme kısmı için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. 
  • Ahşap ayak rengi kullanıcı tarafından seçilebilir.
  • Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Otel odası, lobi, cafe loca alanı, pencere önü alanlar gibi yerlerin dekorasyonunda tercih edilmektedir.
  • Otel mobilyalarının toptan satışı ile ilgili iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300492T Otel Odası Lobi Berjer Koltuk” için yorum yapan ilk kişi siz olun