NEO-406104T Lobi Hastane Ofis Bekleme Koltuğu

Açıklama

Lobi Hastane Ofis Bekleme Koltuğu

Şık ve kullanışlı tasarımıyla ön plana çıkan Lobi Hastane Ofis Bekleme Koltuğu, kalabalık işletmelerde kullanılmak için idealdir. Tek kişilik rahat bir oturma alanı oluşturan koltuk, alandaki diğer modüllerle de uyumlu bir hava yakalar. Fonksiyonel tasarımı ve kaliteli malzeme kullanımı sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sunar.

Lobi Hastane Ofis Bekleme Koltuğu Kullanım Alanları

Bekleme koltuğu hastane, alışveriş merkezi, şirket binası, ofis, otel, klinik, hastane, plaza gibi alanların dekorasyonunda kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu lobi, bina girişi ve bekleme odası gibi yerler en sık kullanılan alanlardır. Sağlam yapısı sayesinde kalabalık alanlarda uzun süre deforme olmadan kullanım sağlar.

Ayağı kromaj kaplamalı metalden üretilen koltuk oldukça dayanıklı bir özellik kazanır. Poliüretan sünger kullanımıyla desteklenen oturma kısmı konforlu ve yumuşak bir yapıya sahiptir. Yuvarlak forma sahip olduğu için oturma esnasında rahat hissettirir. Bu tasarım otel lobi ofis bekleme koltuğu olarak da sunulmaktadır. Aynı dekorasyonuda birlikte kullanılabilir.

Döşemesi kullanıcının isteğine göre farklı kumaş, renk ve desen örnekleriyle yapılır. Kolaylıkla temizlenebilir olması ortak kullanım alanları için avantaj sağlar. Bekleme koltuğu siparişiniz ve koltuk hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Koltuğun ayağı kromaj kaplı metaldir. Poliüretan sünger ile üretilen oturum kısmı, konforlu ve uzun ömürlü kullanım sağlar.
  • Döşemeli kısımda deri veya kumaş kullanılabilir, renk ve desen seçimi yapılabilir. Dekorasyona ve diğer mobilyalara uyum sağlamasını kolaylaştıracak, çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Kolay temizlenebilir, ortak kullanım alanları için idealdir.
  • Ürünün iç mekanda kullanılması önerilir.
  • Bu tasarım, otel lobi ofis bekleme koltuğu olarak da sunulmaktadır.
  • Lobi koltuğu, hastane-klinik bekleme koltuğu, ofis bekleme koltuğu olarak dekore edilebilir. Ayrıca alışveriş merkezi, şirket binası, otel dekorasyonları için de idealdir. Kalabalık alanlarda uzun yıllar deforme olmadan kullanılabilir.
  • Ürün ölçüleri w.79,5cm d.70,5cm h.99 cm

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

 

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-406104T Lobi Hastane Ofis Bekleme Koltuğu” için yorum yapan ilk kişi siz olun