NEO-416100T Ofis Tekli Koltuk

Ofis-Tekli-Koltuk-NEO-416100T

NEO-416100T Ofis Tekli Koltuk

Tek kişilik geniş bir oturma alanı sunan koltuk ofis, otel, klinik, hastane, plaza, kamu kurumu gibi alanlarda kullanılıyor. Yönetici odası, lobi, bekleme alanı ve bina girişi gibi kısımlarda hem şık hem de rahat bir dinlenme alanı oluşturuyor. Ofis Kanepesi olarak da üretilen tasarımı ile ev dekorasyonlarında da yer edinebiliyor.

Açıklama

Ofis Tekli Koltuk

Şık ve sade görünümüyle ön plana çıkan Ofis Teki Koltuk, kullanışlı ve dayanıklı yapısıyla tercih edilirliğini artırıyor. Yumuşak yüzeyi sayesinde oldukça konforlu bir yapı kazanıyor ve sağlam malzemelerden üretildiği için uzun ömürlü kullanım sunuyor. İnsan yoğunluğu olan alanlar için ideal koltuk özelliklerini barındırıyor.

Ofis Tekli Koltuk Kullanım Alanları

Tek kişilik geniş bir oturma alanı sunan koltuk ofis, otel, klinik, hastane, plaza, kamu kurumu gibi alanlarda kullanılıyor. Yönetici odası, lobi, bekleme alanı ve bina girişi gibi kısımlarda hem şık hem de rahat bir dinlenme alanı oluşturuyor. Konforlu tasarımı ile ev dekorasyonlarında da yer edinebiliyor.

Ahşap gövdesi için 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılarak sağlamlığı pekiştiriliyor. İstenilen renge boyanabilen kalın metal ayakları ise tüm yükü kolaylıkla taşıyor. Koltuk kollarındaki yastıklar ürüne son derece konforlu bir özellik kazandırıyor.

Dolgusunda kullanılan yüksek dansiteli sünger koltuğun oldukça esnek olmasını sağlıyor ve çökme yapmadığı için uzun ömürlü kullanım olanağı tanıyor. Döşemesi ise kullanıcının belirlediği kumaş, renk ve desenlere göre yapılıyor. Suni deri, süet, nubuk, akrilik, kadife, pamuk gibi kumaşlar seçenekler arasında yerini alıyor. Ofis tekli koltuk siparişiniz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Ofis Tekli Koltuk, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Koltuk kollarında bulunan yastıklar, konforlu kullanım sağlar.
  • Ürün ölçüleri: w.110cm d.80cm h.77cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Bu tasarım, ofis kanepesi olarak da üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • Metal ayaklar için renk seçimi yapılabilir.
  • Ofis tekli koltuk ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-416100T Ofis Tekli Koltuk” için yorum yapan ilk kişi siz olun