NEO-405100T Hastane Klinik Kuaför Bekleme Koltuğu

Hastane-Klinik-Kuafor-Bekleme-Koltugu-NEO-405100T
Hastane-Klinik-Kuafor-Bekleme-Koltugu-NEO-405100T
Hastane-Klinik-Kuafor-Bekleme-Koltugu-NEO-405100T-1
Hastane-Klinik-Kuafor-Bekleme-Koltugu-NEO-405100T-2

NEO-405100T Hastane Klinik Kuaför Bekleme Koltuğu

Hastane klinik kuaför bekleme koltuğu, yeni stil dekorasyon trendlerini yansıtan geometrik detayları ile ön plana çıkar. Ofis, plaza, okul, kamu kuruluşu, lobi, otel, sergi ve müze salonları için de tercih edilen ürün insan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.

Bekleme koltuğunu daha yakından incelemek ve toplu satış fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Açıklama

Hastane Klinik Kuaför Bekleme Koltuğu

Hastane klinik kuaför bekleme koltuğu, yeni stil dekorasyon trendlerini yansıtan geometrik detayları ile ön plana çıkar. Toplu kullanım alanlarında bekleme koltuğu olarak tercih edilen model, hem rahat hem şık hem de uzun ömürlü mobilya arayanların favori ürünleri arasında yer alır.

Geniş kullanım alanına sahip olan tekli bekleme koltuğu bu özelliği ile de dikkat çeker. Hastane, klinik ve kuaför başta olmak üzere ofis, plaza, okul, kamu kuruluşu, lobi, otel, sergi ve müze salonları için de kullanıma uygun ürünlerdir.

İç Mekânlara Dinamizm Katan Bekleme Koltuğu

Sipariş üzerine üretim programına dahil edilen tekli koltuk, 71 x 78 x 78 cm’dir. Birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretilen model, dayanıklı ve sağlam yapısıyla da yıllara meydan okur.

Ahşap ayak tasarımı modeli benzersiz kılar. İstenilen renkte boyanabilen ahşap ayaklar böylece kullanıcıya özel bir hâl alır. Kaliteli döşeme süngeri, zengin kumaş ve desen kartelası ürünün en karakteristik tasarım özellikleri arasında sıralanır. Bekleme koltuğunu daha yakından incelemek ve toplu satış fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;
  • Hastane Klinik Kuaför Bekleme Koltuğu, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme:  Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.71cm d.78cm h.78cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, kuaför, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Bu tasarım, NEO-405200T Ofis Klinik Bekleme İkili Koltuk olarak da üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • Ahşap ayaklar tercihe göre istenilen renkte boyanabilir.
  • Bekleme koltuğu ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-405100T Hastane Klinik Kuaför Bekleme Koltuğu” için yorum yapan ilk kişi siz olun