NEO-413100T Lobi Resepsiyon Tekli Koltuk

Lobi-Resepsiyon-Tekli-Koltuk-NEO-413100T

NEO-413100T Lobi Resepsiyon Tekli Koltuk

 

Lobi Resepsiyon Tekli Koltuk, insan sirkülasyonu olan ofis, otel, klinik, hastane, plaza, kamu kurumu ve fabrika gibi alanlar için idealdir. Gün boyu yoğun olan bu alanların yönetici odası, bekleme odası, lobi ve bina girişi gibi bölümleri ürünün en sık kullanıldığı yerlerdir. Yıllar boyunca yeni görünümünü korur ve yoğun kullanımlara karşı son derece dayanıklıdır.

Lobi Resepsiyon Tekli Koltuk ile ilgili detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Lobi Resepsiyon Tekli Koltuk

Klasik koltuklardan farklı görünümüyle dikkatleri çeken Lobi Resepsiyon Tekli Koltuk, kullanılan alana şık bir dokunuş katar. Konforlu bir dinlenme ve bekleme alanı sunan tekli koltuk, misafirlerin rahat hissetmesine yardımcı olur. Kaliteli malzemelerle üretildiği için dayanıklı ve uzun ömürlü bir kullanım sağlar.

Lobi Resepsiyon Tekli Koltuk Kullanım Alanları

İnsan sirkülasyonu olan ofis, otel, klinik, hastane, plaza, kamu kurumu ve fabrika gibi alanlar için idealdir. Gün boyu yoğun olan bu alanların yönetici odası, bekleme odası, lobi ve bina girişi gibi bölümleri ürünün en sık kullanıldığı yerlerdir. Yıllar boyunca yeni görünümünü korur ve yoğun kullanımlara karşı son derece dayanıklıdır.

Ahşap gövdesi için 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılır. Kromaj kaplamalı metal ve oldukça güçlü ayakları ise istenilen renge boyanabilir. Dolgusunda kullanılan yüksek dansiteli sünger esnek ve yumuşak olmasını sağlamakla birlikte çökme oluşmasını engeller.

Kullanıcı tarafından karteladan seçilen kumaş, renk ve desen örnekleriyle döşemesi yapılır. Kumaş seçenekleri arasında suni deri, nubuk, süet, akrilik, pamuk ve kadife kumaşlar bulunur. Lobi resepsiyon tekli koltuk siparişiniz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Tekli koltuk, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.90cm d.85cm h.76cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel, avm dekorasyonları için idealdir. Lobi, resepsiyon, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır, uzun yıllar yeni görünümünü korur.
  • Metal ayak kromaj kaplamadır. Tercihe göre istenilen renkte boyanabilir.
  • Bu tasarım, ayrıca lobi resepsiyon kanepesi olarak da üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • Resepsiyon koltuğu ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-413100T Lobi Resepsiyon Tekli Koltuk” için yorum yapan ilk kişi siz olun