ofis kanepesi

Ofis Kanepesi

Ofis kanepesi ürünleri, işletmelerin vazgeçilmez mobilyalarıdır. İşletmenize ziyarete gelen müşteri ve misafirlerinizi bekleme alanında bu mobilyalarda ağırlarsınız. Bunun yanında odalardaki misafir ağırlama bölümünde de yine ofis kanepeleri ürünleri tercih edilmektedir. İkili ve üçlü olarak tercih edilebilir olan ofis kanepeleri, hem işletme çizginize hem de iç dekorasyonunuza uyumlu olmalıdır.

Özel Ofis Mobilyaları

Standart ve kullanımı rahat olmayan ev mobilyası türü yerine, işletmenize farklı hava katacak olan misafir koltuklarını seçebilirsiniz. Birbirinden farklı boylarda ve genişliklerde üretimi sağlanan mobilyaları Neo Horeca firması ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz. Döşemeli, Rattan, plastik kanepe ve oturma grubu gibi modellerde seçebilirsiniz.

Kaliteli Malzeme

Her birin ürün, kaliteli malzemelerden ve iç iskeletten üretilmektedir. Böylece uzun yıllar boyunca ofis kanepelerinizi rahat ve konforla kullanabilirsiniz. Yüzeyleri özel olarak seçilen kumaşlarla kaplanmakta, böylece ömrü de uzun olmaktadır. İşletmenize gelen misafirlerinize verdiğiniz değeri göstermenin en güzel yoludur.

Ayak ve Kumaş Tercihleri

Metal ya da ahşap ayaklı, kumaş ya da deri kaplı koltukları tercih ederek, ofisinize şıklık ve farklılık katabilir, dekorasyonunuzu zenginleştirerek, müşterilerinizin memnuniyetini artırabilirsiniz.