NEO-419100T Döşemeli Metal Ayaklı Bekleme Koltuğu

Dosemeli-Metal-Ayakli-Bekleme-Koltugu-NEO-419100T

NEO-419100T Döşemeli Metal Ayaklı Bekleme Koltuğu

Döşemeli metal ayaklı bekleme koltuğu, geometrik formların yaşam alanlarına ilham veren özgün tavrından esinlenerek tasarlanır. Sipariş üzerine özel olarak üretilen bekleme koltuğu, metal detayları ile ön plana çıkar.

Ofis, otel, plaza, fabrika, okul, müze, sergi salonu, fuaye alanı, kuaför ve kamu kuruluşu gibi ortak kullanım alanlarında çoğunlukla tercih edilen model, modern bir tasarıma sahiptir.

Döşemeli Metal Ayaklı Bekleme Koltuğu ile ilgili detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Döşemeli Metal Ayaklı Bekleme Koltuğu

Döşemeli metal ayaklı bekleme koltuğu, geometrik formların yaşam alanlarına ilham veren özgün tavrından esinlenerek tasarlanır. Sipariş üzerine özel olarak üretilen bekleme koltuğu, metal detayları ile ön plana çıkar. Kolsuz olan tasarım iç mekânlarda yalın bir atmosfer yaratır.

Ofis, otel, plaza, fabrika, okul, müze, sergi salonu, fuaye alanı, kuaför ve kamu kuruluşu gibi ortak kullanım alanlarında çoğunlukla tercih edilen bekleme koltuğu, modern bir tasarıma sahiptir.

Konfor Sunan Metal Ayaklı Koltuk

Kromaj kaplı ve istenilen renkte boyanabilen metal ayaklar bekleme koltuğuna hafiflik ve sağlamlık katar. 60 x 91 x 73 cm ürün ölçüleri metal ayaklı koltuğu konfor ile buluşturur. Özelleştirilen tasarım seçeneklerine sahip olan ürün, zengin yelpazede desen, kumaş ve renk kartelasına sahiptir.

Kolay temizlenebilen kumaş avantajı ve ekstra bakım gerektirmeyen tasarım özellikleri koltuğu benzersiz kılar. Tasarıma esneklik ve rahatlık katan yüksek dansiteli sünger eşsiz kullanım keyfi sunar. Döşemeli metal ayaklı bekleme koltuğu hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Döşemeli metal ayaklı bekleme koltuğu, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.60cm d.91cm h.73cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, bekleme odası, alışveriş merkezi alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Metal ayaklar kromaj kaplamadır. Tercihe göre istenilen renkte boyanabilir.
  • Bekleme koltuğu ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-419100T Döşemeli Metal Ayaklı Bekleme Koltuğu” için yorum yapan ilk kişi siz olun