NEO-418250T Plaza Ofis Kanepe

Plaza-Ofis-Kanepe-NEO-418250T

NEO-418250T Plaza Ofis Kanepe

Otel, okul, kamu kuruluşu, alışveriş merkezi ve kuaför gibi alanlarda bekleme koltuğu olarak kullanımı tercih edilen Plaza Ofis Kanepe, yaşam alanları için de idealdir. Aynı tasarım NEO-418100T Plaza Ofis Koltuk olarak da üretilir. Hem ayrı ayrı hem de ofis koltuk takımı olarak kullanılan kanepe, iç mekânlarda uyumlu bir bütünlük yaratır.

Otel Plaza Ofis Kanepe ile ilgili daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Açıklama

Plaza Ofis Kanepe

Plaza ofis kanepe, klasik stili modern tasarımla bir araya getirir. Çok fonksiyonlu tasarım özelliklerine sahip olan kanepe, aynı zamanda geniş kullanım alanı da sunar. Kaliteli yumuşak sünger döşemeye sahip olan ürün yoğun kullanımdan deforme olmaz.

Otel, okul, kamu kuruluşu, alışveriş merkezi ve kuaför gibi alanlarda bekleme koltuğu olarak kullanımı tercih edilen kanepe yaşam alanları için de idealdir. Aynı tasarım NEO-418100T Plaza Ofis Koltuk olarak da üretilir. Hem ayrı ayrı hem de ofis koltuk takımı olarak kullanılan kanepe, iç mekânlarda uyumlu bir bütünlük yaratır.

Zengin Malzeme ile Kombinlenen Ofis Kanepesi

Birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretilen kanepe, metal kromaj kaplı ayaklarla bir araya gelir. Zevke ve kullanım alanına göre kişiselleştirilen modelin metal ayakları istenilen renkte boyanabilir. Modern ve zengin detayları ile dikkat çeken ürün, 193 x 83 x 77 cm’dir.

Özel tasarım olan ve sipariş üzerine üretilen model, dayanıklı yapısı ile de yıllara meydan okur. Geniş kumaş ve desen kartelasında nubuk, keten, akrilik, süet, suni deri, kadife ve pamuk gibi ürün çeşitleri bulunur. Plaza ofis kanepe hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Kanepe, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.193cm d.82cm h.77cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Metal ayaklar kromaj kaplamadır. Tercihe göre istenilen renkte boyanabilir.
  • Ofis kanepesi ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-418250T Plaza Ofis Kanepe” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.