NEO-418100T Plaza Ofis Koltuk

Plaza-Ofis-Koltuk-NEO-418100T

NEO-418100T Plaza Ofis Koltuk

Hastane, klinik, okul, otel, plaza, fabrika, ofis, lobi ve kamu kuruluşlarında bekleme, dinlenme ve ofis koltuğu olarak kullanılan ürün, özel üretim olup sipariş üzerine üretim programına dahil edilir. Uzun ömürlü yapısıyla da beklentiyi karşılar.

Dekorasyona göre koltuğu kişiselleştirmek ve ürün hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Açıklama

Plaza Ofis Koltuk

Plaza ofis koltuk, klasik tarzını modern tasarım ile birleştirir. 103 x 82 x 77 cm geniş ölçü boyutları ile konforu garantileyen ofis koltuğu, zengin yelpazede kullanım alanına sahiptir.

Hastane, klinik, okul, otel, plaza, fabrika, ofis, lobi ve kamu kuruluşlarında bekleme, dinlenme ve ofis koltuğu olarak kullanılan ürün, uzun ömürlü yapısıyla da beklentiyi karşılar.

Koltuk Tasarımına Yeni Bakış Açısı Sunan Plaza Ofis Koltuk

Hem kanepe hem de koltuk olarak tasarlanan tasarım özel üretim olup sipariş üzerine üretim programına dahil edilir. Birinci sınıf kayın ağacından tasarlanan ofis koltuğu, dayanıklı ve sağlam gövde malzemesiyle yıllara meydan okur.

Sık kullanımdan deforme olmayan tasarım ayrıca kir tutmayan ve kolay temizlenen materyallerden üretilir. Yüksek dansiteli sünger özelliği koltuğa maksimum konfor sağlarken özelleştirilebilen desen, kumaş ve renk skalası tasarımı tamamen özgün kılar.

İç mekân kullanımı için uygun olan plaza ofis koltuğunun ayakları metal kromaj kaplamadır ve istenilen renkte boyanabilir. Dekorasyona göre koltuğu kişiselleştirmek ve ürün hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Ofis koltuğu, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.103cm d.82cm h.77cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Bu tasarım, plaza ofis kanepe olarak da üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • Metal ayaklar kromaj kaplamadır. Tercihe göre istenilen renkte boyanabilir.
  • Ofis koltuğu ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-418100T Plaza Ofis Koltuk” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.