NEO-417201T Yüksek Sırtlı Modern Kanepe

Yuksek-Sirtli-Modern-Kanepe-NEO-417201T

NEO-417201T Yüksek Sırtlı Modern Kanepe

Geniş kullanım alanı sunan model otel, fuaye, klinik, hastane, okul, sergi, müze ve kamu kuruluşu gibi birbirinden farklı iç mekânlarda uzun yıllar keyifle kullanılır. Yüksek sırt tasarımı maksimum konfor sunar.

Yüksek sırtlı modern kanepe hakkında detaylı bilgi almak, üretim aşamalarını öğrenmek, tasarıma logo eklemek ve fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Açıklama

Yüksek Sırtlı Modern Kanepe

Yüksek sırtlı modern kanepe, sipariş üzerine üretim programına dahil edilen özel tasarım ürünleridir. Üretim aşamasında özelleştirilebilen model, böylece kullanıcıya özel bir hâl alır. 115 x 85 x 131 cm’lik geniş ebatlara sahip olan kanepe, tasarım özellikleriyle ofis kanepeleri arasında öne çıkar.

Geniş kullanım alanı sunan model otel, fuaye, klinik, hastane, okul, sergi, müze ve kamu kuruluşu gibi birbirinden farklı iç mekânlarda uzun yıllar keyifle kullanılır. Yüksek sırt tasarımı maksimum konfor sunar.

Şık ve Rahat: Yüksek Sırtlı Modern Kanepe

Dayanıklı ve sağlam yapısıyla dikkat çeken tasarımın gövde malzemesi ahşaptır. Ahşap ayaklar zevke ve tercihe göre istenilen renkte boyanabilir. Yüksek dansiteli sünger döşeme koltuğa maksimum konfor katar. Tasarımı özelleştiren kumaş ve desen kartelasında nubuk, keten, kadife, süet, suni deri, pamuk ve akrilik gibi farklı materyaller bulunur.

Birbiriyle uyumlu mekânlar yaratmak amacıyla aynı ürün NEO-417101T Yüksek Sırtlı Modern Koltuk olarak da tasarlanır. Yüksek sırtlı modern kanepe hakkında detaylı bilgi almak, üretim aşamalarını öğrenmek, tasarıma logo eklemek ve fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Modern kanepe , sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.115cm d.85cm h.131cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel, avm dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Ahşap ayaklar için renk seçimi yapılabilir.
  • Modern kanepe ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-417201T Yüksek Sırtlı Modern Kanepe” için yorum yapan ilk kişi siz olun