NEO-422101T Ahşap Ayaklı Bekleme Koltuk

Ahşap Ayaklı Bekleme Koltuk NEO-422101T

NEO-422101T Ahşap Ayaklı Bekleme Koltuk

Sipariş üzerine üretilen ve üretim aşamasında özelleştirilebilen ahşap ayaklı bekleme koltuk, modern tasarımıyla zamansız mobilya stilleri arasında yer alır. Her dekorasyona uyum sağlayabilen model ofis, lobi, plaza, fabrika, bekleme salonu, müdür odası ve yaşam alanlarında keyifle kullanılır.

Ahşap ayaklı bekleme koltuğu hakkında detaylı bilgi almak, teslim ve üretim aşamalarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Açıklama

Ahşap Ayaklı Bekleme Koltuk

Ahşap ayaklı bekleme koltuk, her zevke hitap eden geniş renk ve desen kartelası, yalın ve zarif tasarım seçkisi ile iç mekânlar için ideal kullanım olanağı sağlar. Sipariş üzerine üretilen ve üretim aşamasında özelleştirilebilen koltuk, modern tasarımıyla zamansız mobilya stilleri arasında yer alır.

Her dekorasyona uyum sağlayabilen tekli koltuk ofis, lobi, plaza, fabrika, bekleme salonu, müdür odası ve yaşam alanlarında keyifle kullanılır.

Tasarım Çizgisini Romantizmle Buluşturan Modern Koltuk

Birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretilen modern bekleme koltuğu, ahşabın dayanıklı yapısı sayesinde yıpranmadan ve deforme olmadan uzun yıllar kullanılır. 79 x 76 x 91 cm ebatlarında olan tekli bekleme koltuğu, isteğe ve tercihe göre metal ayaklı ikili koltuk olarak da üretilebilir.

Yalın detaylara sahip tekli bekleme koltuğu mekânda dinamizm ve şıklık sağlar. İnsan trafiğinin yoğun olduğu alanlarda kullanıma uygun olan mobilya, rahatlığı ön planda tutan tasarımıyla da dikkat çeker.

Ahşap ayaklı bekleme koltuğu hakkında detaylı bilgi almak, teslim ve üretim aşamalarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Bekleme koltuğu, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.79cm d.76cm h.91cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Bu tasarım, metal ayaklı bekleme koltuk olarak da üretilmektedir. Aynı dekorasyonda Ofis Koltuk Takımı olarakta dekore edilebilir.
  • Ahşap ayaklı bekleme koltuk ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-422101T Ahşap Ayaklı Bekleme Koltuk” için yorum yapan ilk kişi siz olun