NEO-422201T Modern Bekleme İkili Kanepe

Modern Bekleme İkili Kanepe NEO-422201T

NEO-422201T Modern Bekleme İkili Kanepe

Ofis, plaza, kamu kurumu, otel, hastane, klinik, fabrika gibi alanlarda kullanılabilen kanepe, iki kişilik rahat ve geniş bir dinlenme alanı oluşturur. Genellikle yönetici odası, bekleme odası, lobi ve bina girişi gibi sürekli insan bulunabilen kısımlarda kullanılır. Ahşap Ayaklı Bekleme Koltuk olarakta üretilen modül, ev dekorasyonu için de tercih edilebilir.

Modern Bekleme İkili Kanepe ile ilgili daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

 Modern Bekleme İkili Kanepe

Oldukça sade bir görünüme sahip olan Modern Bekleme İkili Kanepe, kullanılan alandaki diğer mobilyalarla şık bir uyum yakalar. İnsan yoğunluğu olan alanlarda kullanımı tercih edilen ürün, konforlu yapısıyla da ön plana çıkar. Üretiminde kullanılan kaliteli ve sağlam malzemeler sayesinde uzun ömürlü kullanım sunar.

Modern Bekleme İkili Kanepe Kullanım Alanları ve Özellikleri

Ofis, plaza, kamu kurumu, otel, hastane, klinik, fabrika gibi alanlarda kullanılabilen kanepe, iki kişilik rahat ve geniş bir dinlenme alanı oluşturur. Genellikle yönetici odası, bekleme odası, lobi ve bina girişi gibi sürekli insan bulunabilen kısımlarda kullanılır. Modern bir tasarım olan modül, ev dekorasyonu için de tercih edilebilir.

Ahşap gövdesi ve ayakları için 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanıldığı için dayanıklı bir yapıya sahip olur. Dolgusu için kullanılan yüksek dansiteli sünger kanepeye yumuşak ve esnek özellik katar. Süngerin üzerine gerçekleştirilen döşeme kullanıcının isteğine uygun kumaş, renk ve desende yapılır. Kumaş seçenekleri arasında nubuk, süet, pamuk, akrilik ve suni deri bulunur. Dilediğiniz görünümdeki ikili kanepe siparişiniz ve ürün hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Opsiyonları;

  • Kanepe, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.137cm d.76cm h.91cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Bu tasarım, ahşap ayaklı bekleme koltuk olarak da üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • Bekleme ikili kanepe ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-422201T Modern Bekleme İkili Kanepe” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.