NEO-423100T Ofis Döşemeli Tekli Koltuk

Ofis Döşemeli Tekli Koltuk NEO-423100T

NEO-423100T Ofis Döşemeli Tekli Koltuk

Modern ve sade tasarımıyla kullanım alanlarına şıklık katan Ofis Döşemeli Tekli Koltuk, kullanışlı yapısıyla ön plana çıkar. Konforlu bir bekleme ve dinlenme alanı oluşturan koltuk, tek kişilik oldukça rahat bir ofis mobilyası özelliği taşır. İnsan yoğunluğu olan iç mekanlarda kullanılmak için özel olarak tasarlanan koltuk, dayanıklı ve dekoratif yapısıyla tercih sebebidir.

Ofis Döşemeli Tekli Koltuk siparişiniz ve koltuk hakkında bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Açıklama

Ofis Döşemeli Tekli Koltuk

Modern ve sade tasarımıyla kullanım alanlarına şıklık katan Ofis Döşemeli Tekli Koltuk, kullanışlı yapısıyla ön plana çıkar. Konforlu bir bekleme ve dinlenme alanı oluşturan koltuk, tek kişilik oldukça rahat bir ofis mobilyası özelliği taşır. İnsan yoğunluğu olan iç mekanlarda kullanılmak için özel olarak tasarlanan koltuk, dayanıklı yapısıyla beğeni toplar.

Ofis Döşemeli Tekli Koltuk Kullanım Alanları ve Özellikleri

Ofis, otel, klinik, hastane, plaza, kamu kurumu ve fabrika gibi insan sirkülasyonunun olduğu alanlarda kullanım için idealdir. Bu alanların lobi, bekleme alanı ve bina girişi gibi kısımlarında misafirlerin ağırlanmasında sıklıkla kullanımı tercih edilir. Tek kişilik olduğu için özellikle dar alanlarda yerden tasarruf sağlayabilir. Ayrıca NEO-423250T Ofis Döşemeli Kanepe olarakta üretilen döşemeli ofis misafir koltuğu, birlikte kullanıldığında şık bir ofis koltuk takımı dekorasyonu oluşturur.

Ahşap gövdesinin üretimi için oldukça sağlam olan 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılır. Kromaj kaplamalı kalın 4 metal ayak ise sürekli kullanılan koltuğun dayanıklı olmasına yardımcı olur. Kalın dolgusu için kullanılan yüksek dansiteli sünger ürüne yumuşak bir özellik kazandırır.

Döşemesinde uygulanan ve kullanıcı tarafından kartela baz alınarak belirlenen kumaş, renk ve desenler koltuğa son şeklini verir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, pamuk gibi kumaşlar seçeneklerden bazılarıdır. Ofis Döşemeli Tekli Koltuk siparişiniz ve koltuk hakkında bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Ofis koltuğu, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.89cm d.79cm h.67cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Metal ayaklar kromaj kaplamadır. Tercihe göre istenilen renkte boyanabilir.
  • Ofis koltuğu ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-423100T Ofis Döşemeli Tekli Koltuk” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.