NEO-414100T Misafir Bekleme Koltuğu

Misafir-Bekleme-Koltugu-NEO-414100T

NEO-414100T Misafir Bekleme Koltuğu

Metal ayaklarla sadeleşen tasarım ayrıca ürüne modern bir görünüm kazandırır. Geniş kullanım alanına sahip olan misafir bekleme koltuğu başta ofis, klinik, hastane, otel, kamu kuruluşu ve okul olmak üzere insan trafiğinin yoğun olduğu pek çok alanda güvenle kullanılır.

Sipariş üzerine özel olarak üretilen bekleme koltuğu ile ilgili daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Açıklama

Misafir Bekleme Koltuğu

Misafir bekleme koltuğu, yaşam alanlarında konforu ön planda tutan yalın tasarımıyla beğeni toplar. Kalite ve dayanıklılığı ile dikkat çeken tekli koltuk, birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretilir.

Metal ayaklarla sadeleşen tasarım ayrıca ürüne modern bir görünüm kazandırır. Geniş kullanım alanına sahip olan bekleme koltuğu başta ofis, klinik, hastane, otel, kamu kuruluşu ve okul olmak üzere insan trafiğinin yoğun olduğu pek çok alanda güvenle kullanılır.

İç Mekânları Özelleştiren Bekleme Koltuğu

Sipariş üzerine özel olarak üretilen bekleme koltuğu üretim aşamasında kişiselleştirilebilir. Özelleştirilebilen tasarım özellikleri arasında kromaj kaplı boyanabilen metal ayak tasarımı ve döşeme kumaş, desen ve renk seçenekleri yer alır. Ayrıca isteğe göre ikili kanepe olarak da tasarlanabilir (Bkz. NEO-414250T Misafir Bekleme Kanepesi ) Böylece birlikte kombinlenebilen mobilya takımı iç mekânlarda ofis oturma grubu oluşturur.

99 x 85 x 78 cm’lik geniş ebatlara sahip olan koltuk, yüksek dansiteli sünger döşemesiyle de maksimum rahatlık sağlar. Misafir bekleme koltuğu hakkında daha detaylı bilgi almak, üretim aşamalarını ve satış fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Bekleme Koltuğu, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.99cm d.85cm h.78cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel, avm dekorasyonları için idealdir. Lobi, resepsiyon, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır, uzun yıllar yeni görünümünü korur.
  • Metal ayak kromaj kaplamadır. Tercihe göre istenilen renkte boyanabilir.
  • Bekleme koltuğu ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-414100T Misafir Bekleme Koltuğu” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.