NEO-414250T Misafir Bekleme Kanepesi

Misafir-Bekleme-Kanepesi-NEO-414250T

NEO-414250T Misafir Bekleme Kanepesi

İdeal ve her zevke hitap eden tasarım özellikleri modelin geniş alanda kullanılmasına olanak tanır. Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel, avm dekorasyonları için idealdir. Lobi, resepsiyon, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır, uzun yıllar yeni görünümünü korur.

Misafir bekleme kanepesi hakkında detaylı bilgi almak, üretim aşamalarını öğrenmek ve tasarımı özelleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Açıklama

Misafir Bekleme Kanepesi

189 x 85 x 78 cm boyutlarına sahip olan misafir bekleme kanepesi, sipariş üzerine özel üretim programına dahil edilir. İkili kanepe olan model, tercihe ve isteğe göre tekli koltuk şeklinde de tasarlanır. Kanepe ve koltuk olarak beraber kullanım da sağlayan Ofis koltuk takımı, yaşam alanlarında şık ve sıra dışı bir atmosfer yaratır.

İdeal ve her zevke hitap eden tasarım özellikleri modelin geniş alanda kullanılmasına olanak tanır. Ürün başta otel, kamu kuruluşu ve lobiler olmak üzere plaza, ofis ve fabrika gibi pek çok alanda kullanım sağlar.

İç Mekanlarda Fark Yaratan Misafir Bekleme Kanepesi

Bekleme kanepesi, uzun ömürlü kullanım sağlayan birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretilir. Güçlü detayları ile ön plana çıkan ürün, kromaj kaplı metal ayak tasarımıyla da dikkat çeker.

Statik boya ile istenilen renkte boyanabilen metal ayaklar böylece tasarıma özel bir hâl alır. Kaliteli ve dayanıklı sünger döşemesine sahip olan ürün, uzun yıllar aynı konfor ile kullanılır.

Misafir bekleme kanepesi hakkında detaylı bilgi almak, üretim aşamalarını öğrenmek ve tasarımı özelleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Opsiyonları;
  • Bekleme Koltuğu, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.189cm d.85cm h.78cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel, avm dekorasyonları için idealdir. Lobi, resepsiyon, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır, uzun yıllar yeni görünümünü korur.
  • Metal ayak kromaj kaplamadır. Tercihe göre istenilen renkte boyanabilir.
  • Bu tasarım, ayrıca misafir bekleme koltuğu olarak da üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • Bekleme koltuğu ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-414250T Misafir Bekleme Kanepesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun