NEO-423105T Ofis Kolsuz Tekli Koltuk

Ofis Kolsuz Tekli Koltuk NEO-423105T

NEO-423105T Ofis Kolsuz Tekli Koltuk

Ofis kolsuz tekli koltuk, kaliteli ve yumuşak döşeme süngeriyle rahat ve şık tasarım anlayışını bir arada sunar. Özel üretim olan model sipariş üzerine tasarlanır. Ofis, plaza, fabrika, otel, okul, müze, sergi ve fuaye alanlarında kullanımı tercih edilen tekli koltuk, iç mekânlarda yalın bir dekorasyon oluşturur.

Ofis kolsuz tekli koltuk hakkında detaylı bilgi almak, üretim aşamaları ve toplu satış fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Açıklama

Ofis Kolsuz Tekli Koltuk

Ofis kolsuz tekli koltuk, kaliteli ve yumuşak döşeme süngeriyle rahat ve şık tasarım anlayışını bir arada sunar. Özel üretim olan model sipariş üzerine tasarlanır. Kolsuz koltuk modeline sahip olan tasarım dekorasyonda spor şıklık sağlar.

Ofis, plaza, fabrika, otel, okul, müze, sergi ve fuaye alanlarında kullanımı tercih edilen tekli koltuk, iç mekânlarda yalın bir görsel oluşturur. 60 x 79 x 67 cm geniş tasarım ölçüsü tek kişilik koltuğun maksimum rahatlık sunduğunu kanıtlar.

Minimal Stili Ön Plana Çıkaran Kolsuz Tekli Koltuk

İnsan trafiğinin yoğun olduğu alanlarda deforme olmadan uzun yıllar kullanılan model, birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretilir. Üretim aşamasında kişiselleştirilebilen tasarım avantajı sayesinde ofis koltuğu modeli, her zevke hitap eden bir görünüm sunar.

Metal ayakları kromaj kaplı olan tekli koltuğun ayrıca ayakları istenilen renkte boyanabilir. Zengin desen ve kumaş kartelasına sahip olan kolsuz tekli koltuk, bol çeşitli renk alternatifi ile de dikkat çeker. Ofis kolsuz tekli koltuk hakkında detaylı bilgi almak, üretim aşamaları ve toplu satış fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Ofis koltuğu, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.60cm d.79cm h.67cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Bu tasarım,  ofis kolsuz ikili kanepe olarak da üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • Metal ayaklar kromaj kaplamadır. Tercihe göre istenilen renkte boyanabilir.
  • Ofis koltuğu ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-423105T Ofis Kolsuz Tekli Koltuk” için yorum yapan ilk kişi siz olun