NEO-423205T Ofis Kolsuz İkili Kanepe

Ofis Kolsuz İkili Kanepe NEO-423205T

NEO-423205T Ofis Kolsuz İkili Kanepe

Çok amaçlı kullanım sunan Ofis Kolsuz İkili Kanepe, ofis, plaza, okul, hastane, klinik, banka, fabrika, cafe ve restaurantlar için son derece idealdir.

Tasarımı özelleştirmek, üretim aşamalarını öğrenmek ve ürün hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Açıklama

Ofis Kolsuz İkili Kanepe

Ofis kolsuz ikili kanepe, rahatlığı ön planda tutan tasarım ilkesinden yararlanarak tasarlanır. Hem modern hem de klasik çizgiler taşıyan ürün, sipariş üzerine üretim programına dahil edilir.

Birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından tasarlanan ofis kolsuz ikili kanepe, böylece maksimum dayanıklılık sunar. 120 x 79 x 67 cm ölçü boyutlarına sahip olan ürün, dar mekânlar için de pratik çözümler sağlar.

Çok amaçlı kullanım sunan tasarım ofis, plaza, okul, hastane, klinik, banka, fabrika, cafe ve restaurantlar için son derece idealdir.

Konfor ve Şıklık Arayanların Ortak Tercihi: Kolsuz İkili Kanepe

Kolsuz ikili kanepeye konfor katan yüksek dansiteli sünger döşeme, yoğun kullanıma karşı deforme olmaz ve uzun yıllar ilk günkü kalitesini korur. Tekli ofis koltuğu olarak da üretilen tasarım tercihe göre takımlanabilir.

Kromaj kaplı ve istenilen renkte boyanabilen metal ayaklar tasarımı farklı kılar. İkili kolsuz kanepe her zevke hitap eden zengin desen, kumaş ve renk yelpazesine sahiptir.

Tasarımı özelleştirmek, üretim aşamalarını öğrenmek ve ürün hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyoları;
  • Kanepe, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.120cm d.79cm h.67cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Bu tasarım, ofis kolsuz tekli koltuk olarak da üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • Metal ayaklar kromaj kaplamadır. Tercihe göre istenilen renkte boyanabilir.
  • Ofis kanepesi ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-423205T Ofis Kolsuz İkili Kanepe” için yorum yapan ilk kişi siz olun