NEO-750029T Örgü Yemek Sandalyesi Dış Mekan Cafe Restaurant

NEO-750029T-orgu-Yemek-Sandalyesi-Dis-Mekan-Cafe-Restaurant-1

NEO-750029T Örgü Yemek Sandalyesi Dış Mekan Cafe Restaurant

0 out of 5

Oturum rahatlığını, hafifliği, sağlamlığı ve dekoratif görünümü bir arada sunan ideal ürünlerden biridir. Örgü yemek sandalyesi, iç ve dış mekanda kullanılabilir. Otel, cafe, restaurant işletmelerinde, misafirler için ev konforunda dekorasyon oluşturulabilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Örgü Yemek Sandalyesi Dış Mekan Cafe Restaurant

  • Dekoratif duruşu, rahat oturumu ve sağlam gövde yapısı öne çıkan özelliklerdir. Geriye yaslanıldığında sırtı saran yuvarlak formu, keyifli zaman geçirilmesine katkı sağlar. Bahçe mobilyaları grubunda bulunan sandalye, sahip olduğu tarza uygun dekorasyonlarda, iç mekanda da kullanılabilir. Sipariş üzerine ve işletmeye özel olarak üretime alınan örgülü yemek sandalyesinin, gövde ve minder rengi için renk seçenekleri mevcuttur. Yıl içerisinde çok yüksek sayıda insan ağırlayan otel, cafe, restaurant işletmeleri için tercih edilmektedir. Ayrıca, sosyal tesis, konut sitesi, avm, şirket dekorasyonunda kullanılabilir. Bahçe, veranda, teras gibi dış mekan alanlarda konfor sağlar.
  • Alüminyum gövde üzerine örgü olarak üretilen sandalye, dış hava şartlarına dayanıklıdır. Islandığı zaman gövde üzerinde korozyon yaşanmaz. Deniz kıyısına yakın yerlerde dahi sorunsuz kullanılabilir. Gövde rengi için ral kartelasından renk seçimi yapılabilir. Seçilen renk, kullanıcının talebine göre mat, parlak veya texture olarak uygulanabilir.
  • Oturum minderi ve sırt yastığı, kolay temizlenebilmesi için fermuarlıdır. Minderler, yüksek dansiteli sünger ile üretilmektedir. Sırt yastığında elyaf bulunur. Minder ve yastık, fitilli veya fitilsiz olarak dikilebilir. Ürün, iç mekan yemek alanlarında kullanılabileceği için, bütün kumaş ve deri türleri arasından seçim yapılabilir. Polyester, akrilik, kadife, keten, pamuk, şönil, deri, süet, nubuk gibi pek çok kartela bulunmaktadır. İsteğe göre minder & sırt yastığı, kapitoneli olarak üretilebilir. Bilgi isteyiniz.
  • Sandalye siparişe özel olarak üretildiği için örgü rengi seçimi yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Bahçe mobilyaları kategorisinde bulunan ancak tarzı ve dekoratif duruşu sebebiyle iç mekanda da kullanılabilen modeller arasındadır. Örgü yemek sandalyesi, farklı masalar ile birlikte takım yapılabilir. Örneğin; Kaplama, kütük masa, mdf-lam, mermer, compact, dijital baskılı masalar ile birlikte şık bir yemek grubu oluşturulabilir. Uzun yıllar yeni görünümü korur, bakım gerektirmez. Kolay temizlenebilir ve hafiftir. Örgülü sandalye ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo