NEO-750003T Fileli Bahçe Sandalyesi İstiflenebilir

NEO-750003T-Fileli-Bahce-Sandalyesi-İstiflenebilir-1
NEO-750003T-Fileli-Bahce-Sandalyesi-İstiflenebilir-3
NEO-750003T-Fileli-Bahce-Sandalyesi-İstiflenebilir-2

NEO-750003T Fileli Bahçe Sandalyesi İstiflenebilir

Hem gövdesi hem kumaşı renk alternatiflidir. Kolay temizlenebilir, hijyenik, sağlam, istiflenebilir, konforlu fileli bahçe sandalyesi, mimarların favorisidir. Bu tasarım, ikili bank olarak da üretilmektedir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 55cm  / 21,6inc
Derinlik : 63cm  / 24,8inc
Sırt Yüksekliği : 86cm  / 33,8inc
Oturum Yüksekliği :
Ağırlık :

Açıklama

 

Fileli Bahçe Sandalyesi İstiflenebilir

  • Dış mekan yemek alanlarında yoğun olarak talep edilen modellerden biridir. Minderli veya mindersiz olarak kullanılabilir. Diğer fileli bahçe sandalyesi modellerine göre, gövdesinde kullanılan profiller daha geniştir. Bu değişiklik tamamen görsel amaçlıdır ve bütün modeller uzun ömürlü olacak şekilde üretilmektedir. Sağlam yapısı ve oturum rahatlığı sebebiyle restaurant, cafe, coffee shop, alışveriş merkezi, fast food gibi işletmelerin dekorasyonunda kullanılmaktadır.
  • Sandalyenin gövdesi alüminyum’dan imal edilmektedir. Hafif olması sebebiyle yemek, temizlik, nakliye zamanlarında avantaj sağlar. Aynı zamanda dış mekanda yağış sebebiyle paslanmaması önemli avantajdır. Deniz kenarı, havuz yanı alanlarda güvenle kullanılabilir.
  • Zengin renk seçenekleri arasından hem metal gövdenin hem de oturum bölümündeki kumaşın rengi seçilebilir. Serge Ferrari marka, UV katkılı fileli kumaş kullanılmaktadır. Güneş altında renk solmazlık özelliği vardır. Kolay temizlenebilir ve oldukça dayanıklı bir kumaştır. Islanan sandalye dakikalar içerisinde kurur.
  • Bu sandalye, istenirse ikili bank ile kombin yapılabilir. İstiflenebilmesi önemli bir avantajdır. Fileli bahçe sandalyesinin toptan fiyatı ve detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-750003T Fileli Bahçe Sandalyesi İstiflenebilir” için yorum yapan ilk kişi siz olun