NEO-750005T Cafe Restaurant Alüminyum Fileli Pedli Sandalye

NEO-750005T-Cafe-Restaurant-Aluminyum-Fileli-Pedli-Sandalye-1
NEO-750005T-Cafe-Restaurant-Aluminyum-Fileli-Pedli-Sandalye-3
NEO-750005T-Cafe-Restaurant-Aluminyum-Fileli-Pedli-Sandalye-2

NEO-750005T Cafe Restaurant Alüminyum Fileli Pedli Sandalye

Yemek sandalyesi ölçülerinde olan ürün, koltuk konforundadır. Hafif, istiflenebilir, sağlam ve estetik sandalye, bütün beklentileri karşılamaktadır. Güneş ışığı ve yağıştan etkilenmez. Fileli pedli sandalye; Restaurant, cafe, avm, coffee shop işletmeleri için idealdir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 55cm  / 21,6inc
Derinlik : 63cm  / 24,8inc
Sırt Yüksekliği : 86cm  / 33,8inc
Oturum Yüksekliği :
Ağırlık :

Açıklama

Cafe Restaurant Alüminyum Fileli Pedli Sandalye

  • İşletmelerin ihtiyaç duyduğu bütün özelliklere sahiptir. Dış hava şartlarına dayanıklı olması sayesinde, kullanım alanı oldukça fazladır. İç mekan yemek alanlarının yanı sıra bahçe, teras, veranda gibi dış mekanlarda da güvenle kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu işletmeler için uzun ömürlü ve sağlam bir üründür.
  • Alüminyum gövde, hafif olmasının yanı sıra, kalabalık işletmelerde uzun ömürlü kullanım sağlayacak şekilde üretilmektedir. Ral kartelasındaki bütün renkler uygulanabilir.
  • Serge Ferrari marka UV katkılı fileli kumaş kullanılmaktadır. Karteladan renk seçimi yapılabilir. Kumaşın özelliği, güneş altında rengi solmaz, kolay temizlenebilir ve esnemez. Alüminyum pedli sandalye, minderli ve mindersiz olarak kullanılabilir. Minder, fermuarlı olarak üretilmektedir.
  • Hem gövde hem de kumaş için zengin renk seçenekleri bulunmaktadır.
  • İstiflenebilmesi, nakliye ve depolama zamanlarında kolaylık sağlar.
  • Restaurant, otel, cafe, coffee shop, avm, yemekhane projeleri için mimarların ve işletme sahiplerinin tercihidir. Bu sandalye, istenirse fileli ikili bank ile kombin yapılabilir. Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için iletişime geçiniz.

 

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-750005T Cafe Restaurant Alüminyum Fileli Pedli Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun