NEO-800101T Otel Düğün Salonu Hilton Sandalye

NEO-800101T-Otel-Düğün-Salonu-Hilton-Sandalye-1
NEO-800101T-Otel-Düğün-Salonu-Hilton-Sandalye-2

NEO-800101T Otel Düğün Salonu Hilton Sandalye

Kalabalık insan gruplarının bulunduğu otel, düğün salonu gibi yerlerde uzun ömürlü kullanıma sahiptir. Hafif, şık görünümlü ve konforludur. Gövde ve kumaş rengi seçimi yapılabilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 45cm  / 17,7inc
Derinlik : 60cm  / 23,6inc
Sırt Yüksekliği : 93cm  / 36,6inc
Oturum Yüksekliği : 48cm  / 18,8inc
Ağırlık : 6,2kg

Açıklama

Otel Düğün Salonu Hilton Sandalye

  • Alüminyum sandalyenin gövdesi, kullanıcı tarafından belirlenen renge boyanabilir. Ral kartelasından seçim yapılabilir.
  • Ayaklar arasındaki bağlantı, ekstra dayanıklılık sağlar. Toplantı salonu, etkinlik salonu, düğün salonu kullanımı için idealdir.
  • Sandalyenin oturum bölümünde yüksek dansiteli poliüretan sünger bulunur. Ayrıca süngerin içinde bulunan hava kanalları konforlu bir kullanım sağlar, terletme yapmaz. Süngerin altında yüksek dayanımı olan osb kullanılır. Osb, neme ve darbelere karşı oldukça dayanıklı ahşap malzemedir.
  • Sandalyenin döşemesi için kumaş kartelasından renk ve desen seçimi yapılabilir. Ayrıca döşeme için, projeye göre, kullanıcı tarafından gönderilen kumaş da kullanılabilir.
  • Nakliye sırasında ve depolandığı zaman istiflenebilir. Sandalyelerin birbirini çizmemesi için, sandalye ayaklarının içe dönük kısmında, plastik takozlar bulunmaktadır. 12 Adete kadar istiflenebilir.
  • Sandalye pabuçları, oldukça dayanıklı sert plastik malzemeden üretilmektedir. Yerinden çıkmayacak şekilde, alüminyum profil içine sabitlenmiştir.
  • Yüksek kalite standartlarında üretilen ve kontrolden geçen sandalyeler kusursuz olarak sevk edilir.

Hilton sandalye veya diğer adıyla banket sandalye, otellerin, şirketlerin, toplantı salonlarında tercih edilmektedir. Yoğun kullanıma dayanıklı olması ve şık görünümü sayesinde düğün salonu, balo salonu kullanımı için de doğru seçimdir. Hafif olması, hem işletme hem misafir açısından avantajlıdır. Ürün ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-800101T Otel Düğün Salonu Hilton Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun