NEO-800102T Kollu Hilton Sandalye

NEO-800102T-Kollu-Hilton-Sandalye-1
NEO-800102T-Kollu-Hilton-Sandalye-3
NEO-800102T-Kollu-Hilton-Sandalye-2

NEO-800102T Kollu Hilton Sandalye

İnsan trafiğinin fazla olduğu toplantı salonu, seminer salonu, düğün salonu dekorasyonlarında tercih edilmektedir. Sağlam gövde yapısına ve şık görünüme sahiptir. İstiflenebilir. Gövde ve döşeme için renk seçimi yapılabilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 65cm  / 25,5inc
Derinlik : 60cm  / 23,6inc
Sırt Yüksekliği : 93cm  / 36,6inc
Oturum Yüksekliği : 48cm  / 18,8inc
Ağırlık : 6,5kg

Açıklama

Kollu Hilton Sandalye

  • Sandalyenin gövdesi, 2mm kalınlığında alüminyum profil ile üretilmektedir. Projeye ve dekorasyona göre renk seçimi yapılabilir. Ral kartelasından seçilen renk statik boya olarak uygulanmaktadır. Ayaklar arasındaki bağlantı, ekstra dayanıklılık sağlar. Toplantı salonu, etkinlik salonu, düğün salonu kullanımı için idealdir.
  • Sandalyenin oturum bölümünde, misafirlerin konforu için, içinde hava kanalları olan poliüretan sünger kullanılmaktadır. Hava kanalları sayesinde terletme yapmaz. Yüksek dansiteli sünger, kalabalık alanlarda uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Süngerin hemen altında ahşap bir malzeme olan, osb bulunur. Osb, neme ve darbelere karşı oldukça dayanıklı bir malzemedir.
  • Oturum ve sırtta bulunan döşemeli kısımda kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. Ayrıca döşeme için, projeye göre, kullanıcı tarafından gönderilen kumaş veya deri de kullanılabilir.
  • İstiflenebilir özellikte olması nakliye, depolama ve taşıma sırasında kolaylık sağlar. Sandalye ayaklarının içe dönük kısmında, plastik takozlar bulunmaktadır, bu sayede sandalye ayaklar birbirine değmez ve çizilmez. 12 adete kadar istiflenebilir.
  • Sandalye pabuçları, oldukça dayanıklı sert plastik malzemeden üretilmektedir. Yerinden çıkmayacak şekilde, alüminyum profil içine sabitlenmiştir.
  • Kullanılan kaliteli malzeme ve üretim teknikleri sebebiyle uzun ömürlü olan alüminyum sandalye, kalabalık organizasyonlar için idealdir.

Alüminyum hilton sandalye veya diğer adıyla banket sandalye, yoğun kullanıma karşı dayanıklı olması ve şık görüme sahip olması sebebiyle otellerin, şirketlerin, toplantı salonlarında tercih edilmektedir. Ayrıca düğün salonu, balo salonu kullanımı için de doğru seçimdir. Hafif olduğu için taşınması kolaydır. Ürün ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-800102T Kollu Hilton Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun