NEO-800104T Banket Sandalye Otel Düğün Salonu

NEO-800104T-Banket-Sandalye-Otel-Düğün-Salonu-1
NEO-800104T-Banket-Sandalye-Otel-Düğün-Salonu-2

NEO-800104T Banket Sandalye Otel Düğün Salonu

Düğün salonu, toplantı salonu, eğitim salonu, sınıf, seminer salonu dekorasyonunda kullanılmaktadır. Otel, şirket, kamu kurumu, hastane, fabrika, üniversite gibi kurumsal yerler için idealdir. Banket sandalye renk alternatiflidir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 45cm  / 17,7inc
Derinlik : 60cm  / 23,6inc
Sırt Yüksekliği : 93cm  / 36,6inc
Oturum Yüksekliği : 48cm  / 18,8inc
Ağırlık : 5,8kg

Açıklama

Banket Sandalye Otel Düğün Salonu

  • Hafif ve dayanıklı malzeme olan alüminyum profil ile üretilmektedir. Profil ölçüsü 25mm x 25mm x 2mm Sandalye rengi, dekorasyona ve kullanıcının talebine göre, istenilen renkte boyanabilir. Düğün salonu, toplantı salonu, eğitim salonu, sınıf, seminer salonu dekorasyonunda kullanılmaktadır. Otel, şirket, kamu kurumu, hastane, fabrika, üniversite gibi kurumsal yerler için idealdir.
  • Rahat oturumu ve ergonomik yapısı, sağlıklı ve konforlu bir kullanım sağlar. Sandalyenin oturum bölümünde kullanılan poliüretan sünger, uzun ömürlüdür. Süngerin içinde bulunan hava kanalları, terlemeyi önler. Süngerin altında ahşap malzeme olan osb bulunmaktadır. Neme, darbelere dayanıklıdır.
  • Kullanım yerine ve tercihe göre oturum ve sırt bölümünde deri & kumaş kullanılabilir. Her ikisi için de renk ve desen seçenekleri bulunmaktadır.
  • Banket sandalye 8 adete kadar istiflenebilir. Kullanılmadığı zamanlarda yerden tasarruf sağlar, nakliye ve taşıma zamanlarında kolaylık sağlar. İstiflendiğinde, sandalye ayaklarının birbirine değmemesi ve çizilmemesi için, ayakların içe dönük kısmında, plastik takozlar bulunmaktadır.
  • Konforlu kullanım sağlayan ve alüminyum profili koruyan sandalye pabuçları, uzun ömürlüdür ve sert plastik malzemeden üretilmektedir. Yerinden çıkmayacak şekilde, alüminyum profil içine sabitlenmiştir.
  • Sandalyenin gövdesi, dikişi ve boyası kalite kontrolden geçirilmekte ve ürün kusursuz olarak sevk edilmektedir. Sağlam, şık, hafif ve konforlu sandalye, kalabalık organizasyonlar için idealdir.

Alüminyum banket sandalye veya bilinen diğer adıyla hilton sandalye, genelde kalabalık insan sirkülasyonun olduğu yerlerde kullanılmaktadır. Yoğun kullanımdan dolayı deforme olmaz. Bu özelliği sebebiyle, işletme bütçesine katkı sağlar. Ürün ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-800104T Banket Sandalye Otel Düğün Salonu” için yorum yapan ilk kişi siz olun