NEO-800105T Konferans Sandalyesi

NEO-800105T-Konferans-Sandalyesi-1
NEO-800105T-Konferans-Sandalyesi-4
NEO-800105T-Konferans-Sandalyesi-3
NEO-800105T-Konferans-Sandalyesi-2

NEO-800105T Konferans Sandalyesi

Ergonomik ve konforlu konferans sandalyesi, istiflenebilir. Uzun ömürlü olması işletmeler için avantaj sağlar. Kullanıcı dostudur. Hem gövde hem döşeme için renk seçimi yapılabilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 45cm  / 17,7inc
Derinlik : 60cm  / 23,6inc
Sırt Yüksekliği : 93cm  / 36,6inc
Oturum Yüksekliği : 48cm  / 18,8inc
Ağırlık : 5,6kg

Açıklama

Konferans Sandalyesi

  • Gövde üretiminde alüminyum profil kullanılmaktadır. Profil ölçüsü 25mm x 25mm x 2mm Sandalyenin gövdesi, kurumsal firmaların talebine göre ral kartelasından seçilen renge statik boya ile boyanabilir. Toplantı salonu, düğün salonu ve çeşitli organizasyonlarda kullanım için idealdir.
  • Oturum ve sırt bölümü ergonomik yapıdadır ve rahat oturum sağlar. Sırt bölümünde 28dns sünger, oturum bölümünde poliüretan sünger kullanılmaktadır. Poliüretan süngerin içerisindeki hava kanalları, uzun süreli kullanımda terlemeyi önler. Ayrıca poliüretan süngerin altında osb bulunmaktadır. Neme, darbelere dayanıklı ahşap malzemedir.
  • Sandalye üretiminde tercihe göre kumaş veya deri kullanılabilir. Farklı renk ve desen seçeneklerinin olduğu karteladan seçim yapılabilir.
  • Alüminyum konferans sandalyesi 8 adete kadar istiflenebilir. Bu özelliği, nakliye, depolama ve taşıma zamanlarında kolaylık sağlar. İstiflendiğinde, sandalye ayaklarının birbirine değmemesi ve çizilmemesi için, ayakların içe dönük kısmında, plastik takozlar bulunmaktadır.
  • Uzun ömürlü olan sandalye pabuçları, sert plastik malzemeden üretilmektedir. Yerinden çıkmayacak şekilde, alüminyum profil içine sabitlenmiştir.
  • Kaliteli üretim süreci, sandalyenin tüm detaylarında görülebilir. Sağlam, şık, hafif ve konforlu sandalye, kalabalık organizasyonlar için idealdir.

Alüminyum konferans sandalyesi veya diğer adıyla hilton sandalye, düğün salonları, otellerin konferans salonları, şirketlerin toplantı salonları, eğitim salonları için sıklıkla tercih edilmektedir. İnsan sirkülasyonun fazla olması sebebiyle deforme olmaz. Ürün ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-800105T Konferans Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun