NEO-800106T Alüminyum Hilton Sandalye

NEO-800106T-Alüminyum-Hilton-Sandalye-1
NEO-800106T-Alüminyum-Hilton-Sandalye-4
NEO-800106T-Alüminyum-Hilton-Sandalye-3
NEO-800106T-Alüminyum-Hilton-Sandalye-2

NEO-800106T Alüminyum Hilton Sandalye

Düğün salonları gibi şık dekorasyonları tamamlayacak sandalyedir. Misafirlerine şık ve konforlu bir salonda ağırlamak isteyen işletmelerin seçimidir. İstiflenebilir, renk seçimi yapılabilir, hafif olması sebebiyle kolayca taşınabilir.

 

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 45cm  / 17,7inc
Derinlik : 60cm  / 23,6inc
Sırt Yüksekliği : 93cm  / 36,6inc
Oturum Yüksekliği : 48cm  / 18,8inc
Ağırlık : 5,6kg

Açıklama

Alüminyum Hilton Sandalye

  • Uzun yıllar konforlu kullanım sağlayan hilton sandalyenin gövdesi, hafif ve dayanıklı malzeme olan alüminyum profil ile üretilmektedir. Profil ölçüsü 25mm x25mm x 2mm dir. Sandalyenin gövdesi, için tercihe ve dekorasyona göre renk seçimi yapılabilir. Ral kartelasındaki bütün renkler uygulanabilir. Misafirlerine şık bir dekorasyon sunmak isteyen düğün salonu, otel gibi işletmeler için idealdir.
  • Terlemeyi önleyen hava kanallarına sahip yüksek dansiteli poliüretan sünger, uzun süreli kullanımlarda konfor sağlar. Sırt bölümünde 28dns sünger kullanılmaktadır. Süngerler, kalabalık insan gruplarının kullanımı sebebiyle deforme olmaz. Oturum bölümünde, süngerin altında, ahşap bir malzeme olan, osb bulunur. Osb, neme ve darbelere karşı oldukça dayanıklı bir malzemedir.
  • Döşemeli kısımda kullanılan kumaşın rengi ve deseni kullanıcı tarafından seçilebilir. Projeye göre, işletmeler tarafından gönderilen kumaş da döşeme de kullanılabilir.
  • Sandalyeler, istiflenebilir özelliktedir. Nakliye, taşıma, depolama veya alanın temizliği zamanlarında kolaylık sağlar. Sandalye ayaklarının içe dönük kısmında, plastik takozlar bulunmaktadır, bu sayede sandalye ayaklar birbirine değmez ve çizilmez. 8 adete kadar istiflenebilir.
  • Sert plastik malzemeden üretilen sandalye pabuçları, oldukça dayanıklıdır. Yerinden çıkmayacak şekilde, alüminyum profil içine sabitlenmiştir.
  • Hafif olması, hem işletmeler hem misafirler için kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Sağlam gövde yapısına, şık görünüme ve oturum rahatlığına sahip alüminyum hilton sandalye veya diğer adıyla banket sandalye, sıklıkla tercih edilmektedir. Düğün salonu dekorasyonunda kullanılabilecek ideal seçimlerden biridir. Bulunduğu yere uyum sağlamasını sağlayacak renk alternatiflerine sahiptir. Ürün ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-800106T Alüminyum Hilton Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun