Ahşap Yemek Sandalyesi NEO-300232T

NEO-300232T-Ahşap-Yemek-Sandalyesi-3
NEO-300232T-Ahşap-Yemek-Sandalyesi-2
NEO-300232T-Ahşap-Yemek-Sandalyesi-1

Ahşap Yemek Sandalyesi NEO-300232T

Ahşap Yemek Sandalyesi; Restaurant, bar, kafe, otel dekorasyonunda kullanılabilir. Modern ve şık tasarımıyla göz dolduran sandalye, renk alternatiflidir.

Siz de işletmenize farklı bir hava katmak için bu ürünü tercih ederseniz, üretim aşamaları ve teknik konular hakkında bilgi almak ve dilerseniz sipariş vermek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BOYUT
Genişlik : 56cm  / 22inc
Derinlik : 61cm  / 24inc
Sırt Yüksekliği : 80cm  / 31,4inc
Oturum Yüksekliği : 45cm  / 17,7inc
Ağırlık : 9kg

 

Açıklama

Ahşap Yemek Sandalyesi

Restaurant, otel, bar ve kafelerin iç mekânlarında kullanılabilen Ahşap Yemek Sandalyesi, modern ve şık tasarımıyla göz dolduruyor. İnce detayların öne çıktığı dekorasyonları tercih eden firmalar için ideal olan sandalyeler, rahat oturum avantajıyla da müşterilerin beğenisini kazanıyor.

Siparişe göre üretim programına alınan sandalyenin ayakları ve gövde kısmı ahşaptan, kolları ise metalden üretiliyor. Oturma kısmı dayanıklı ve rahat bir dolgu malzemesi kullanılarak döşemeli olarak tasarlanan ürünün, birçok modifikasyon seçeneği bulunuyor. Kumaş veya deri olarak tercih edilebilen döşemeli kısım için çok sayıda renk ve desen seçeneği bulunmaktadır.

Ahşap ayak rengi değişebilen ürüne lake uygulaması da yapılabiliyor. Kollarında uygulanan metal aksam rengi isteğinize göre değişebilirken, boya dışında krom, gold ve pirinç kaplama gibi seçenekler de uygulanabiliyor.

Firmanızın ruhunu yansıtmak için logo uygulamasıyla geliştirilebilen ürün, hem sağlamlığı hem de rahatlığıyla işletmenizin kalitesini bir adım yukarı taşıyor. Siz de işletmenize farklı bir hava katmak için bu ürünü tercih ederseniz, üretim aşamaları ve teknik konular hakkında bilgi almak ve dilerseniz sipariş vermek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. 
  • Kullanılan Malzeme: Ayaklar ve sırt kısmı ahşap, oturum bölümü döşemelidir. Kollar metaldir.
  • Döşeme için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. İstenirse döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir.
  • Ahşap ayak rengi tercihe bağlı olarak değişebilir. Lake boyanabilir.
  • Metal aksam rengi değişebilir. Boya dışında krom, bakır, gold, pirinç kaplama uygulamaları yapılabilir.
  • Kullanım Yeri: İç mekanda kullanılabilir. Restaurant, bar, cafe, otel dekorasyonunda kullanılabilir.
  • Ahşap Yemek Sandalyelerinin toptan satış fiyatı ve detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“Ahşap Yemek Sandalyesi NEO-300232T” için yorum yapan ilk kişi siz olun