NEO-300380T Klasik Ahşap Cafe Sandalyesi

NEO-300380T-Klasik-Ahşap-Cafe-Sandalyesi-1
NEO-300380T-Klasik-Ahşap-Cafe-Sandalyesi-2

NEO-300380T Klasik Ahşap Cafe Sandalyesi

Klasik tarzdaki ahşap sandalye, iç mekan dekorasyonu için uygundur. Kendine özgü görünümü, konforu ve dayanıklılığı sebebiyle favori ürünler arasındadır.

Klasik Ahşap Cafe Sandalyesi modelini istediğiniz sayı ve renk seçimleri ile sipariş vererek işletmenizin iç mekânı için dilediğiniz görünümü kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Detaylı bilgi ve sipariş için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BOYUT
Genişlik : 44cm  / 17,3inc
Derinlik : 50cm  / 19,6inc
Sırt Yüksekliği : 82cm  / 32,2inc
Oturum Yüksekliği : 46cm  / 18,1inc
Ağırlık : 6,9kg

 

Açıklama

Klasik Ahşap Cafe Sandalye

Restaurant, otel, bistro ve cafe işletmelerinin iç mekânlarında kullanıma uygun olan klasik ahşap cafe sandalye, vintage ve çağdaş tasarım öğelerini harmanlayan, kendine özgü görünümü ile öne çıkıyor. İşletmeler için özel olarak tasarlanan ürün, aynı zamanda konforlu yapısı ile müşteri memnuniyetini bir üst noktaya taşıyor.

Üretiminde tamamen ahşap kullanılan model, yüksek dayanıklılığı ile işletme iç mekân kullanımları için ideal bir konumda yer alıyor. Sipariş üzerine üretilen sandalyeler işletmenize uygun şekilde kişiselleştirilebilir.

Ahşap cafe sandalyesi ürününü sipariş verirken renk ve desen seçimleri arasından dilediğinizi seçebilir ve arzu ederseniz işletmenize özel logolu üretim siparişi de verebilirsiniz. Oturum kısmı döşemeli olan modelin döşemesi için kumaş veya deri opsiyonlarından birini tercih edebilir ya da sandalyeleri döşemesiz olarak da sipariş edebilirsiniz. Modelin ahşap rengini seçebildiğiniz gibi, üzerine lake boyası da uygulatabilirsiniz.

Cafe sandalyesi modelini istediğiniz sayı ve renk seçimleri ile sipariş vererek işletmenizin iç mekânı için dilediğiniz görünümü kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Detaylı bilgi ve sipariş için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları: Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. 

  • Kullanılan Malzeme: Tamamı ahşap. Oturum kısmı döşemelidir.
  • Döşeme için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. İstenirse döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir. Tercihe göre döşemesiz olarak da sipariş verilebilir.
  • Ahşap rengi kullanıcı tarafından seçilebilir. Lake boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: İç mekanda kullanılabilir. Cafe, restaurant, otel, steak house dekorasyonunda kullanılabilir.
  • Klasik Ahşap Cafe Sandalyesi toptan satışı için detaylı bilgi isteyiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300380T Klasik Ahşap Cafe Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun