NEO-300386T Klasik Ahşap Sırtlı Bar Sandalyesi

NEO-300386T-Klasik-Ahşap-Sırtlı-Bar-Sandalyesi-1
NEO-300386T-Klasik-Ahşap-Sırtlı-Bar-Sandalyesi-2

NEO-300386T Klasik Ahşap Sırtlı Bar Sandalyesi

Klasik ahşap sırtlı bar sandalyesi; Cafe, restaurant, otel, bar, steak house ve fast food işletmelerinin dekorasyonunda film sahnesi havası oluşturun.

BOYUT
Genişlik : 42cm  / 16,5inc
Derinlik : 56cm  / 22inc
Sırt Yüksekliği : 103cm  / 40,5inc
Oturum Yüksekliği : 77cm  / 30,3inc
Ağırlık : 6kg

 

 

Açıklama

Klasik Ahşap Sırtlı Bar Sandalyesi

Cafe, restaurant, otel, bar, steak house ve fast food işletmeleri için vazgeçilmez sandalye çeşitlerinden biri olan klasik ahşap sırtlı bar sandalyesi, işletmenize bir film sahnesi mekânı havası katıyor. Rahat oturumu sayesinde müşterilerin konforunu sağlayan ürün, klasik ve dayanıklı tasarımıyla da işletmeler için avantajlı bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Tamamı ahşaptan üretilen bar sandalyesinin oturum kısmı döşeme olarak tasarlanıyor. Kumaş veya deri kullanılabilen döşemede renk ve desen seçimi de size bırakılıyor. İsteğe göre döşemesiz olarak da üretilebilen sandalyenin ahşap rengi yine kullanıcı tarafından seçilebiliyor, dilerseniz lake boya uygulanabiliyor.

Ahşap sırtlı bar sandalyesi sipariş üzerine üretim programına alınıyor. İşletmenizin kurumsal kimliğini yansıtmak isterseniz, üzerine logo uygulaması da yapılabiliyor. Tarzıyla mekâna farklı bir hava katan üründe, müşteri memnuniyetini artırmak üzere en rahat oturumu sağlayacak döşeme materyali kullanılıyor.

Siz de işletmelerin iç mekanları için en ideal seçeneklerden biri olan bu ürünün imalat ve modifikasyon seçenekleri hakkında daha fazla bilgi almak ve toplu sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. 
  • Kullanılan Malzeme: Tamamı ahşap. Oturum kısmı döşemelidir.
  • Döşeme için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. İstenirse döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir. Tercihe göre döşemesiz olarak da sipariş verilebilir.
  • Ahşap rengi kullanıcı tarafından seçilebilir. Lake boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: İç mekanda kullanılabilir. Cafe, restaurant, otel, bar, fast food, steak house dekorasyonunda kullanılabilir.
  • Bar Sandalyelerinin toptan satışı için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300386T Klasik Ahşap Sırtlı Bar Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun