NEO-300350T Country Döşemeli Sandalye

NEO-300350T-Country-Döşemeli-Sandalye-1

NEO-300350T Country Döşemeli Sandalye

Country Döşemeli Sandalye, iç mekan dekorasyonu için idealdir. Restaurant, otel yemek alanları, cafe işletmelerinde uzun yıllar sağlamlığını korur.

Üretimi sipariş üzerine planlanan sandalyeye işletmenizde yer vermek isterseniz, üretim detayları ve modifikasyon seçenekleriyle ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Açıklama

Country Döşemeli Sandalye

İşletmelerinde country tarzı tercih edenler için en ideal seçeneklerden biri olan Country Döşemeli Sandalye, tasarımı ve kalitesiyle göz dolduruyor. Restaurant, otel bekleme ve yemek alanları, cafeler ve bistrolarda kullanılabilen ürün, rahatlığıyla da müşterilerin ilgisini çekiyor. Eskitme mobilyalarla dikkat çekici bir ahengi olan sandalyenin oturumu gibi, sağlamlığı da işletmenizin kalitesine uyum sağlıyor.

Oturum ve sırt kısmı kaliteli bir dolguyla döşeme olarak tasarlanan sandalyenin gövde kısmı ise ahşaptan üretiliyor. Üstelik ürünün tasarımı tamamen işletmenizin ihtiyaçlarına göre modifiye edilebiliyor. Döşeme kısımlar dilediğiniz renk ve desene sahip olan kumaş veya deriden tasarlanabiliyor. Kapitone veya düz kumaş olarak uygulanan döşeme kısmına ilave olarak ahşap kısımlar da istediğiniz renge boyanabiliyor ve lake uygulanabiliyor.

İç mekanlarda kullanımı ideal olan retro mobilya, dilerseniz firmanızın kurumsallığını yansıtacak şekilde logo uygulaması yapılarak da üretilebiliyor. İşletmenizin rahatlığını ve kalitesini sizin istediğiniz tarzda yansıtabilen ürün, hem size hem de müşterilerinize konforlu bir kullanıcı deneyimi vadediyor. Üretimi sipariş üzerine planlanan sandalyeye işletmenizde yer vermek isterseniz, üretim detayları ve modifikasyon seçenekleriyle ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. 
  • Kullanılan Malzeme: Tamamı ahşaptır. Oturum ve sırt bölümü döşemelidir.
  • Döşeme için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. Döşeme, kapitoneli veya düz olabilir. İstenirse döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir.
  • Ahşap rengi tercihe bağlı olarak değişebilir. Lake boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: İç mekanda kullanılabilir. Restaurant, otel yemek alanları, cafe dekorasyonunda kullanılabilir.
  • Bu tasarım NEO-300353T Country Döşemeli Kollu Sandalye olarakta üretiliyor
  • Döşemeli Sandalyeleri ekonomik fiyat ile sipariş vermek için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300350T Country Döşemeli Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun