NEO-300353T Country Döşemeli Kollu Sandalye

NEO-300353T-Country-Döşemeli-Kollu-Sandalye-1
NEO-300353T-Country-Döşemeli-Kollu-Sandalye-2

NEO-300353T Country Döşemeli Kollu Sandalye

Country döşemeli kollu sandalye, cafeler, restaurantlar, otellerin yemek ve bekleme alanları ve bistrolar için idealdir. Döşeme ve gövde renk alternatiflidir.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Teslimat Süresi: 7-10 İş Günü İçerisinde Teslim Edilir.

Açıklama

Country Döşemeli Kollu Sandalye

Country döşemeli kollu sandalye, eskitme mobilyalarla beyaz ve pastel tonların hâkim olduğu dekorasyon tarzını kullanan iç mekanlar için oldukça kullanışlı bir seçenek olarak öne çıkıyor. Cafeler, restaurantlar, otellerin yemek ve bekleme alanları ve bistrolar için rahat bir kullanıcı deneyimi sunan ürün, stiliyle de dikkat çekiyor.

Gövde ve kolları ahşaptan üretilen sandalyenin oturum ve sırt kısmı döşemeli olarak üretilmektedir. Döşeme kısmının yapısı müşterilerinize sunmayı hayal ettiğiniz atmosfere göre, sizin siparişinize uygun olarak tasarlanıyor. Dilerseniz deri, dilerseniz kumaş olarak uygulama yapılabilen döşeme kısmının rengi ve deseni de yine sizin tercihinize bırakılıyor.

Kapitone veya düz olarak uygulanabilen döşemenin üzerine isterseniz firma logonuz da eklenebiliyor. Sandalyenin sadece döşeme kısmının değil, gövde ve kol kısımlarının rengi de sizin isteğinize uyarlanıyor. Tercihe bağlı olarak değişebilen ahşap rengi, lake olarak da boyanabiliyor.

Firmanıza göre dilediğiniz gibi şekillendirebileceğiniz ürün sayesinde, işletmenizin kalitesini sadece tarz ve görünüm olarak değil, kullanım rahatlığıyla da bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Ürün imalatıyla ilgili detaylar ve modifikasyon seçenekleri hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. 
  • Kullanılan Malzeme: Gövde ve kollar ahşaptır. Oturum ve sırt bölümü döşemelidir.
  • Döşeme için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. Döşeme, kapitoneli veya düz olabilir. İstenirse döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir.
  • Ahşap rengi tercihe bağlı olarak değişebilir. Lake boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: İç mekanda kullanılabilir. Restaurant, otel yemek alanları, cafe dekorasyonunda kullanılabilir.
  • Bu tasarım NEO-300350T Country Döşemeli Sandalye olarakta üretiliyor
  •  Country Döşemeli Kollu Sandalye ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“NEO-300353T Country Döşemeli Kollu Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun