NEO-252194T Otel Lobby Metal Bar Sandalyesi

NEO-252194T-Otel-Lobby-Metal-Bar-Sandalyesi-1
NEO-252194T-Otel-Lobby-Metal-Bar-Sandalyesi-3
NEO-252194T-Otel-Lobby-Metal-Bar-Sandalyesi-2
Otel Lobby Metal Bar Sandalyesi NEO-252194T-4

NEO-252194T Otel Lobby Metal Bar Sandalyesi

0 out of 5

Metal bar sandalyesi; Otelin lobby bölümü veya dış mekan alanlarında kullanılabilir. Ayrıca bar, cafe, avm, coffee shop işletmelerinde ve evlerin mutfak alanları için idealdir. Minder ve gövde rengi, kullanıcı tarafından belirlenebilir. Siparişe özel olarak üretilmektedir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 46cm  / 18,1inc
Derinlik : 53cm  / 20,3inc
Sırt Yüksekliği : 105cm  / 41,3inc
Oturum Yüksekliği :
Ağırlık : 7,7kg

Açıklama

Otel Lobby Metal Bar Sandalyesi

  • Dekoratif bar sandalyenin ayakları konik şeklinde, sırtı ise kavislidir. Farklı tarzlarda dekore edilen pek çok dekorasyona uyum sağlar. Renk seçenekleri sayesinde istenilen görünüm elde edilebilir.
  • Sandalyenin oturum kısmında 5 cm kalınlığında minder bulunmaktadır. Deri ve kumaş kartelalarından renk & desen seçimi yapılabilir. Bahçe, veranda alanlarında kullanım için, UV katkılı ve su geçirmeyen kumaş & deri kullanılabilir.
  • Metal gövde için seçilen renk, parlak veya mat olarak uygulanabilir. Boyanın yanı sıra krom, pirinç, bronz, bakır kaplama da yapılabilir. Ürün dış mekanda kullanılacaksa, boya öncesinde kataforez kaplama yapılmaktadır.
  • Bu tasarım, kollu ve kolsuz yemek sandalyesi olarak da üretilmektedir.
  • Otel, bar, cafe, gece kulübü, avm, coffee shop işletmelerinde, çok sayıda kişinin kullanımına karşı dayanıklıdır. Ticari kullanımın yanı sıra evlerin mutfak adasında kullanılabilir.
  • Hem iç mekan hem de bahçe, havuz kenarı, veranda, teras gibi açık alanlar için idealdir.
  • Bar sandalyesinin ölçüleri w.46cm d.53cm h.105cm Ağırlığı 7,7Kg
  • Oturum yüksekliği 75cm dir. Bar masası veya bar bankosunun yüksekliğine göre bu ölçü değişebilir.
  • Periyodik bakım gerektirmez, uzun ömürlüdür, kolay temizlenebilir. Pek çok önemli özelliğe sahip metal bar sandalyesi için detaylı bilgi ve fiyat teklifi isteyiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo