NEO-251194T Metal Kollu Sandalye Konik Ayaklı Minderli

NEO-251194T-Metal-Kollu-Sandalye-Konik-Ayakli-Minderli-2
NEO-251194T-Metal-Kollu-Sandalye-Konik-Ayakli-Minderli-1
NEO-251194T-Metal-Kollu-Sandalye-Konik-Ayakli-Minderli-3
NEO-251194T-Metal-Kollu-Sandalye-Konik-Ayakli-Minderli-4
NEO-251194T-Metal-Kollu-Sandalye-Konik-Ayakli-Minderli-5
NEO-251194T-Metal-Kollu-Sandalye-Konik-Ayakli-Minderli-6
NEO-251194T-Metal-Kollu-Sandalye-Konik-Ayakli-Minderli-7
NEO-251194T-Metal-Kollu-Sandalye-Konik-Ayakli-Minderli-8

NEO-251194T Metal Kollu Sandalye Konik Ayaklı Minderli

0 out of 5

Kendine özgü ve farklı tasarımı ile otel, cafe, restaurant işletmeleri için idealdir. Metal kollu sandalyenin ayakları konik şeklindedir. Minder ve gövde için renk seçimi yapılabilir. İç ve dış mekan için uygundur. Ticari kullanımın yanı sıra ev dekorasyonu için de kullanılabilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 52cm  / 20,5inc
Derinlik : 50cm  / 19,7inc
Sırt Yüksekliği : 83cm  / 32,7inc
Oturum Yüksekliği :
Ağırlık : 7kg

Açıklama

Metal Kollu Sandalye Konik Ayaklı Minderli

  • Horeca sektörü için tasarlanan metal sandalye ile özel misafirler için şık bir dekorasyon oluşturulabilir. Farklı ve kendine özgü görünümü, konforu, dayanıklılığı sayesinde ideal seçimdir. Renk seçimi yapılabilir, bulunduğu mekana uyum sağlanabilir.
  • Rahat oturum sağlayan döşeme için deri veya kumaş kullanılabilir. Güneşli ve yağış alan dış mekan yerler için, UV katkılı ve su geçirmezlik özelliği olan deri & kumaş alternatifleri bulunmaktadır.
  • Metal gövde, statik boyalıdır. Sık olarak su ile temas edecekse, boya öncesi koruyucu kaplama yapılabilir. Araba boyası olarak düşünülebilir.
  • Metal sandalyenin kullanıldığı dekorasyonlar oldukça fazladır. Otel, cafe, restaurant, coffee shop, gibi yerlerdeki ticari kullanımın yanı sıra ev dekorasyonu için de kullanılabilir. Evlerin mutfak, balkon, veranda bölümlerinde dekore edilebilir. Ahşap, compact, mermer, metal masalar ile şık görünüm elde edilebilir. Masalar kategorisi incelenebilir. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo