NEO-250195T Food Court Cafe Metal Sandalye Ahşap Sırtlı

NEO-250195T-Food-Court-Cafe-Metal-Sandalye-Ahsap-Sirtli-1
NEO-250195T-Food-Court-Cafe-Metal-Sandalye-Ahsap-Sirtli-2
NEO-250195T-Food-Court-Cafe-Metal-Sandalye-Ahsap-Sirtli-3
Food Court Cafe Metal Sandalye Ahşap Sırtlı NEO-250195T-4
Food Court Cafe Metal Sandalye Ahşap Sırtlı NEO-250195T-5
Food Court Cafe Metal Sandalye Ahşap Sırtlı NEO-250195T-6

NEO-250195T Food Court Cafe Metal Sandalye Ahşap Sırtlı

0 out of 5

Cafe mobilyaları grubunda olan ürün, food court, otel, coffee shop, avm dekorasyonları için idealdir. Metal gövde, ahşap sırt ve döşeme için renk seçimi yapılabilir. Dekoratif, konforlu ve sağlam sandalye arayanlar için doğru seçimdir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 43cm  / 16,9inc
Derinlik : 45cm  / 17,7inc
Sırt Yüksekliği : 80cm  / 31,5inc
Oturum Yüksekliği :
Ağırlık : 5,6kg

Açıklama

Food Court Cafe Metal Sandalye Ahşap Sırtlı

  • Standart modellerin dışında, farklı tasarımda sandalye arayanlar için ideal seçimdir. Metal, ahşap ve döşeme bir arada kullanılarak dekoratif görünüm elde edilmiştir. Kavisli oturum ve sırt formu sayesinde son derece rahat olan yemek sandalyesi ile misafirler için konforlu yemek alanları oluşturulabilir.
  • Oturum kısmında yüksek dansiteli sünger kullanılmaktadır. İnsan trafiğinin fazla olduğu alanlarda uzun yıllar dayanıklılığını korur. Deri veya kumaş ile döşenebilir. Renkler ve desenler arasından seçim yapılabilir.
  • Dekoratif metal gövde, konik şeklindedir. Ön ve arka ayakların yukarıdan aşağıya doğru açılı olması, şık görünüm sağlamaktadır. Gövde için karteladan renk seçimi yapılabilir, parlak veya mat olarak boyanabilir.
  • Sırt kısmında bulunan ahşap, fırınlanmış kayın ağacı ile üretilmektedir. Dekorasyona uygun farklı renklerde boyanabilir.
  • Yemek sandalyesinin ölçüleri w.55cm d.52cm h.80cm Ağırlığı 5,6Kg
  • İç mekan kullanımı için uygundur.
  • Cafe mobilyaları grubunda bulunan ürün, restaurant, food court, coffee shop, avm ve fast food gibi işletmelerde kullanılabilir. İşletmeler için önemli olan bütün özelliklere sahiptir.  Daha fazla bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo