NEO-300384T Horeca Kapitoneli Yemek Sandalyesi

NEO-300384T-Horeca-Kapitoneli-Yemek-Sandalyesi-1
NEO-300384T-Horeca-Kapitoneli-Yemek-Sandalyesi-2
NEO-300384T-Horeca-Kapitoneli-Yemek-Sandalyesi-3
NEO-300384T-Horeca-Kapitoneli-Yemek-Sandalyesi-4

NEO-300384T Horeca Kapitoneli Yemek Sandalyesi

0 out of 5

Horeca sektörü için ideal sandalye, konforu ve sağlam gövde yapısı sebebiyle tercih edilmektedir. Döşeme ve ahşap gövde için renk seçimi yapılabilir. Özel üretim yemek sandalyesi ile göz alıcı yemek alanları oluşturulabilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 61cm  / 24inc
Derinlik : 72cm  / 28,3inc
Sırt Yüksekliği : 84cm  / 33inc
Oturum Yüksekliği : 48cm  / 18,8inc
Ağırlık : 11,8kg

Açıklama

Horeca Kapitoneli Yemek Sandalyesi

Zarif, şık ve klasik tasarımıyla dikkat çeken Horeca Kapitoneli Yemek Sandalyesi modelini iç mekan dekorasyonlarınızda kullanabilirsiniz. Yeme içme sektörleri için özel üretilen ahşap sandalye restaurant, otel, coffee shop, cafe ve food court gibi işletmelerde değerlendirebilir ya da dilerseniz otel ve sosyal tesis gibi insan yoğunluğu fazla olan mekanlar için de tercih edebilirsiniz.

İskeleti birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretilen ürün, bu sayede uzun ömürlü kullanım avantajı sağlar. Oturum ve sırt kısmınaki döşeme, yüksek dansiteli sünger ile yapılır. Yaslanma alanındaki kapitone uygulaması ise tasarımı daha şık ve klasik bir görüntü sağlar. Sahip olduğu kolçaklar sayesinde rahat bir koltuk olarakta kullanılır.

Sandalyeyi daha kişisel bir tasarım haline getirmek, mekanınızın genel atmosferiyle veya kurumsal kimliğinizle bir bütünlük oluşturmak isterseniz, yüksek adetli siparişlerinizde bazı küçük değişiklikler de yapabilirsiniz. Ürünün döşeme kısmı için çok çeşitli desen ve renkteki deri ve kumaş kartelalarımızdan seçim yapabilirsiniz. Ahşap ayak ve gövde rengini de dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Horeca Kapitoneli Yemek Sandalyesi hakkında daha fazla bilgi almak, tasarım fikirlerinizi paylaşmak ve avantajlı fiyatlardan faydalanarak ürünü sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları

  • Şık yemek alanları için ideal, estetik görünümlü ve konforlu yemek sandalyesi ile özel misafirler için keyifli yemek zamanı hazırlanabilir. Horeca mobilyaları koleksiyonunda bulunan sandalye, sipariş üzerine projeye özel olarak üretilmektedir. Tercihini klasik tarzdan yana kullananlar için tasarlanmıştır.
  • Döşeme kısmında kullanılacak deri veya kumaşın seçimi için çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde standart olarak ceviz renginde üretilmektedir. Farklı renk tercihi yapılabilir.
  • Yemek sandalyesinin ölçüleri w.61cm d.64cm h.83cm
  • İnsan sirkülasyonunun çok fazla olduğu otel, restaurant, cafe gibi işletmelerde uzun yıllar yeni görünümü ile kullanılabilir. Üretimde kullanılan her parça, yüksek kalite standartlarındadır. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo