NEO-300271T Hasır Sırtlı Ahşap Retro Sandalye

Hasır Sırtlı Ahşap Retro Sandalye NEO-300271T-1
Hasır Sırtlı Ahşap Retro Sandalye NEO-300271T-2
Hasır Sırtlı Ahşap Retro Sandalye NEO-300271T-3
Hasır Sırtlı Ahşap Retro Sandalye NEO-300271T-4
Hasır Sırtlı Ahşap Retro Sandalye NEO-300271T-5
Hasır Sırtlı Ahşap Retro Sandalye NEO-300271T-6
Hasır Sırtlı Ahşap Retro Sandalye NEO-300271T-7
Hasır Sırtlı Ahşap Retro Sandalye NEO-300271T-8

NEO-300271T Hasır Sırtlı Ahşap Retro Sandalye

Hasır Sırtlı Ahşap Retro Sandalye, cafe, restaurant, coffee shop, steak house gibi yeme-içme sektöründeki işletmelerin dekorasyonunda kullanılabilir. Tamamı masif ahşaptır

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 49cm  / 19,2inc
Derinlik : 60cm  / 23,6inc
Sırt Yüksekliği : 83cm  / 32,6inc
Oturum Yüksekliği : 48cm  / 18,8inc
Ağırlık : 8,2kg

Açıklama

Hasır Sırtlı Ahşap Retro Sandalye

İşletmelerinde nostaljik bir hava yaratmayı tercih edenler için en iyi seçeneklerden biri olanHasır Sırtlı Ahşap Retro Sandalye, tasarımının şıklığı ve işlevselliğiyle öne çıkıyor. Ürün kafe, restaurant, coffee shop, steak house, bistro gibi hemen hemen tüm yeme içme alanlarında kullanılabiliyor. Ayrıca vintage tasarımın yoğunlukla kullanıldığı ofis, hastane, okul ve şirket gibi mekânlarda da tercih edilebiliyor.

Üretim programına sipariş üzerine alınan ahşap sandalye, tamamen masif ahşaptan üretiliyor ve ahşap rengi işletmenizin isteğine göre değiştirilebiliyor. Minderli veya mindersiz olarak sipariş edilebilen ürün için talebe göre sabit döşeme de tasarlanabiliyor. Kumaş ya da deri olarak seçilebilen döşeme için renk ve desen seçimi de işletmenizin tercihine bırakılıyor.

Ticari alanlarda kullanım için firmanızın isteğine göre logo uygulaması da yapılabilen ürün, vintage dekorasyonun tüm çekiciliğini işletmenize taşıyor. Sandalye, firmanızdan gelen taleplere göre uygulanan modifikasyonlarla değişiyor ve tamamen işletmenizin tarzını ve kalitesini ortaya çıkarıyor. Siz de işletmenizde bu ürünü kullanmak isterseniz, üretimle ilgili detaylar, modifikasyon seçenekleri ve fiyat hakkında hem bilgi almak hem de toplu sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları: Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. 

  • Kullanılan Malzeme: Tamamı masif ahşap.
  • Minderli ve mindersiz olarak sipariş verilebilir. Talebe göre sabit döşeme yapılabilir. Kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • Ticari alanlar için istenirse ahşap veya minder üzerine firma logosu uygulanabilir. 
  • Ahşap rengi kullanıcı tarafından seçilebilir.
  • Kullanım Yeri: İç mekanda kullanılabilir. Cafe, restaurant, coffee shop, steak house gibi yeme-içme sektöründeki işletmelerin dekorasyonunda kullanılabilir. Ayrıca bu tarza sahip okul, hastane, şirket gibi yerler için de idealdir. Cafe Sandalyelerinin toptan satışı ile ilgili bilgi için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300271T Hasır Sırtlı Ahşap Retro Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun