NEO-300272T Hasır Sırtlı Ahşap Retro Kollu Sandalye

Hasır Sırtlı Ahşap Retro Kollu Sandalye NEO-300272T-1
Hasır Sırtlı Ahşap Retro Kollu Sandalye NEO-300272T-2
Hasır Sırtlı Ahşap Retro Kollu Sandalye NEO-300272T-3
Hasır Sırtlı Ahşap Retro Kollu Sandalye NEO-300272T-4
Hasır Sırtlı Ahşap Retro Kollu Sandalye NEO-300272T-5
Hasır Sırtlı Ahşap Retro Kollu Sandalye NEO-300272T-6
Hasır Sırtlı Ahşap Retro Kollu Sandalye NEO-300272T-7
Hasır Sırtlı Ahşap Retro Kollu Sandalye NEO-300272T-8

NEO-300272T Hasır Sırtlı Ahşap Retro Kollu Sandalye

Hasır Sırtlı Ahşap Retro Kollu Sandalye; Klasik ve modern tasarım anlayışlarını bir araya getiren yapısı sayesinde, restaurant, cafe, otel dekorasyonları için favori ürünler arasındadır

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 59cm  / 23,2inc
Derinlik : 62cm  / 24,4inc
Sırt Yüksekliği : 81cm  / 31,8inc
Oturum Yüksekliği : 48cm  / 18,8inc
Ağırlık : 9,9kg

Açıklama

Hasır Sırtlı Ahşap Retro Kollu Sandalye

Klasik ve modern tasarım anlayışlarını bir araya getiren yapısı sayesinde her türlü restaurant, cafe, otel ve bistroda rahatlıkla tercih edilebilecek sandalyeler arasında yer alıyor. Modern görünümü ve konforlu yapısı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan kurumsal firmalar için özel olarak tasarlanan model, yüksek dayanıklılığıyla da öne çıkıyor.

Tamamen ahşaptan imal edilen ürün, bu sayede güçlü bir yapı sergiliyor ve konuklarınızın maksimum konfora ulaşmasına yardımcı oluyor. Tercihinize göre minderli ya da mindersiz olarak sipariş edebileceğiniz ürün, dilerseniz oturma ve sırt bölümlerinde sabit döşeme seçeneğiyle de üretilebiliyor.

Hasır Sırtlı Ahşap Retro Kollu Sandalye modelini sipariş verirken desen ve renk seçiminde bulunabilir, ürünü firmanızın kurumsal kimliğiyle birebir örtüşen bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Döşeme bölümü için kumaş ya da deri seçeneklerinden dilediğinizi seçebilir, döşeme detaylarında kapitoneli ya da düz alternatiflerinden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz ahşap rengini kendiniz belirleyebilir, ürün üzerine firmanızın logosunu bastırabilirsiniz. İşletmenizin iç mekanları için son derece ideal olan ürünü dilediğiniz sayıda sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. 
  • Kullanılan Malzeme: Tamamı ahşaptır.
  • Oturum kısmı için minderli veya mindersiz olarak sipariş verilebilir. Talebe göre oturum ve sırt kısmına sabit döşeme yapılabilir. Kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. Döşeme, kapitoneli veya düz olabilir. İstenirse döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir.
  • Ahşap rengi tercihe bağlı olarak değişebilir. Lake boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: iç mekanda kullanılabilir. Restaurant, otel yemek alanları, cafe dekorasyonunda kullanılabilir.
  • Hasır Sırtlı Ahşap Retro Kollu Sandalye ekonomik fiyat ile sipariş vermek için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300272T Hasır Sırtlı Ahşap Retro Kollu Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun