NEO-300560T Retro Ahşap Yemek Sandalyesi

Retro Ahşap Yemek Sandalyesi NEO-300560T-1
Retro Ahşap Yemek Sandalyesi NEO-300560T-2
Retro Ahşap Yemek Sandalyesi NEO-300560T-3
Retro Ahşap Yemek Sandalyesi NEO-300560T-4
Retro Ahşap Yemek Sandalyesi NEO-300560T-5
Retro Ahşap Yemek Sandalyesi NEO-300560T-7
Retro Ahşap Yemek Sandalyesi NEO-300560T-8
Retro Ahşap Yemek Sandalyesi NEO-300560T-6

NEO-300560T Retro Ahşap Yemek Sandalyesi

Retro Sandalye; otel, restaurant ve coffee shop’lar başta olmak üzere, birçok işletmenin yemek ve sosyalleşme alanlarında kullanılabilen bir tasarıma sahiptir. Bununla birlikte, alışveriş merkezlerinin, fabrikaların ya da özel kliniklerin iç mekân dekorasyonunda da rahatlıkla tercih edilebilir.

BOYUT
Genişlik : 51cm  / 20inc
Derinlik : 60cm  / 23,6inc
Sırt Yüksekliği : 88cm  / 34,6inc
Oturum Yüksekliği : 46cm  / 18,1inc
Ağırlık : 6,3kg

Açıklama

Retro Ahşap Yemek Sandalyesi

Retro Sandalye; otel, restaurant ve coffee shop’lar başta olmak üzere, birçok işletmenin yemek ve sosyalleşme alanlarında kullanılabilen bir tasarıma sahiptir. Bununla birlikte, alışveriş merkezlerinin, fabrikaların ya da özel kliniklerin iç mekân dekorasyonunda da rahatlıkla tercih edilebilir. Ergonomik tasarımı ve klasik, sade görünümü sayesinde özellikle yemek alanları için mükemmel bir seçimdir.

Sandalyeye retro mobilya görünümünü veren ahşap gövdede kaliteli malzeme kullanılmıştır. Ahşap gövdenin tamamı 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretilmiştir. Bu nedenle hem oldukça dayanıklı hem de şık görünen bir üründür. Oturum kısmında ise yüksek dansiteli sünger kullanılmış ve sırt-omurga sağlığı ön planda tutulmuştur.

Sandalye modeli, her mekânın kendine özgü tarzına uyum sağlar. Farklı renk ve kumaş seçenekleri bulunmaktadır. Suni deri, süet, nubuk, kadife gibi özgün kumaş alternatifleri sayesinde farklı ve iddialı dekorlara bile ahenk katar. Ahşap gövde kısmında da renk seçimi yapılabilir. Renk ve kumaş kartelamız geniştir.

Ürün dayanıklı yapısı ve ahşap detaylarıyla iç mekân kullanımı için birebirdir. Sipariş üzerine, dilediğiniz miktarda üretim yapılabilir. İşletmenizin ihtiyacını en iyi şekilde karşılayacak sandalye modelimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan oturum ve sırt kısmı için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde için renk seçimi yapılabilir. Tercihe göre istenilen renkte lake olarak da boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Otel yemek alanları, restaurant, cafe, coffee shop, alışveriş merkezi, steak house dekorasyonlarında kullanılabilir. Ayrıca hastane, klinik, fabrika, ofis dekorasyonlarının yemek bölümleri için de ideal seçimdir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Otel ve restaurant mobilyası ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300560T Retro Ahşap Yemek Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun